سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روز گذشته 6 بازیکن از جمله مهاجم یکی از تیم های مطرح کشور توسط شعبه شماره 2 دادگاه اهواز به دلیل کارت معافیت جعلی بازداشت شدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

6 بازیکن فوتبال بازداشت شدند


روز گذشته 6 بازیکن از جمله مهاجم یکی از تیم های مطرح کشور توسط شعبه شماره 2 دادگاه اهواز به دلیل کارت معافیت جعلی بازداشت شدند.

فوتبال

در پی بررسی‌های صورت گرفته در خصوص وضعیت کارت‌های پایان خدمت جعلی تعدادی از فوتبالیست‌های شاغل در کشورمان روز گذشته (یک شنبه) 6 بازیکن بازداشت شدند.

آ.ا، م.ک، ا. ع، و. م و دو بازیکن از تیم فوتبال فولاد نوین اهواز بازیکنانی هستند که دیروز توسط دادگاه شعبه 2 اهواز بازداشت شدند.

ب. ر یکی از بازیکنان کلیدی تیم مطرح لیگ برتری است هم دیگر بازیکنی است که برای ادای پاره‌ای توضیحات به این شعبه فرا خوانده شده است.

واکنش مدیرعامل باشگاه فولاد نوین

علیرضا اژدری زاده درباره خبر بازداشت دو بازیکن تیم فولاد نوین اهواز به همراه چند بازیکن اهوازی دیگر به خاطر کارت‌های پایان خدمت، اظهار کرد: برای هیچ کدام از بازیکنان تیم فولاد نوین این اتفاق رخ نداده است. من کاملا این خبر را تکذیب می‌کنم. بازیکنان ما حتی برای ادای توضیحات هم دعوت نشدند چه برسد به اینکه بخواهند بازداشت شوند.

ب. ر یکی از بازیکنان کلیدی تیم مطرح لیگ برتری است هم دیگر بازیکنی است که برای ادای پاره‌ای توضیحات به این شعبه فرا خوانده شده است

وی افزود: ما قبل از اینکه با بازیکنان قرارداد ببندیم، از وضعیت آنها استعلام گرفتیم و هیچ کدام مشکلی در این زمینه نداشتند.

مدیرعامل باشگاه فولاد نوین همچنین درباره اسامی دیگر، گفت: نام میثم کریمی هم به عنوان بازیکن فولاد در این فهرست آمده بود که باید بگویم کریمی سه سال است در تیم فولاد حضور ندارد.

فرآوری: بهمن اسدی

بخش ورزشی تبیان


منبع: فارس و مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین