سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت الله هاشمی هیچ قصد و نیتی برای ارائه لیست برای انتخابات مجلس دهم و خبرگان ندارد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هاشمی لیست نمی دهد


مشاور پارلمانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آیت‌الله هاشمی هیچ قصد و نیتی برای ارائه لیست برای انتخابات مجلس دهم و خبرگان ندارد.

هاشمی رفسنجانی

حجت‌الاسلام قدرت‌الله علیخانی درباره اخبار منتشر شده در برخی از رسانه‌ها مبنی بر ارائه لیست انتخاباتی از سوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برای انتخابات مجلس دهم و خبرگان، گفت: سخنان آیت‌الله هاشمی در حاشیه سفر به شهر مشهد به خوبی روشن کننده این موضوع بود که وی قصد ارائه لیست برای انتخابات مجلس را ندارد.

او با اشاره به اینکه هاشمی شخصیتی فراجناحی است گفت: نمی‌توان هاشمی را در قالب یک جریان و حزب خاص قرار داد، زیرا او شخصیتی ملی است که با همه طیف‌های سیاسی در کشور تعامل دوسویه‌ای دارد.

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه بسیاری از جریانات سیاسی خواهان جلب حمایت هاشمی از خود هستند گفت: ارائه یک لیست انتخاباتی از سوی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات مجلس دور از تصور است، ولی به طور حتم وی از برخی جریانات در این انتخابات حمایت خواهد کرد.

پیش‌تر آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جریان سفر خود به شهر مشهد در پاسخ به سئوال خبرنگاری درباره اینکه در انتخابات آینده مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی لیست ارائه خواهید داد، اظهار کرد: دیگر از ما گذشته است که لیست انتخاباتی بدهیم.

بخش سیاست تبیان


منبع : الف

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین