سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت:انگیزه بالا نخستین شرط موفقیت روابط عمومی ها است،
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انگیزه، نخستین شرط موفقیت روابط عمومی ها است

مصطفی ازادبخت

معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت:انگیزه بالا نخستین شرط موفقیت روابط عمومی ها است،

به گزارش روابط عمومی، مصطفی ازادبخت روز شنبه در همایش مسئولان روابط عمومی های دستگاه های اجرایی و رسانه ها و مطبوعات شهرستان ملایر در سالن شهید آوینی سپاه ناحیه ملایر افزود: روابط عمومی ها باید در هفته دفاع مقدس با هنرمندی خاص، رشادت های رزمندگان و عظمت دفاع مقدس را به خوبی به تصویر بکشند .

وی دفاع مقدس را اوج افتخارات امت ایران اسلامی دانست و اظهار داشت: هنوز آنگونه که شایسته است، نتوانسته ایم عظمت ایثار و رزم باشکوه رزمندگان دفاع مقدس را به خوبی ثبت، ضبط و منعکس کنیم .

وی انتقال رشادت های رزمندگان و وقایع هشت سال دفاع مقدس به نسل های آینده را وظیفه مهم روابط عمومی ها دانست و افزود: باید بدانیم آرامش و امنیت امروز ما مرهون دلاورمردی های رزمندگان و شهدا در هشت سال دفاع مقدس است که با تبعیت از ولایت و توکل بر خدا در مقابل دشمن جانانه ایستادگی کردند .

آزادبخت با بیان اینکه انگیزه بالا نخستین شرط موفقیت روابط عمومی ها است، بیان داشت: روابط عمومی ها باید شرح وظایف خود را مبتنی بر ارزش های انقلاب اسلامی بشناسند، چراکه ما جزیی از نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم که محور حق گویی در دنیا است .

وی بر لزوم همکاری و تعامل بیشتر روابط عمومی ها با رسانه های شهرستان تاکید کرد و گفت: رسانه ها بهترین منعکس کننده دیدگاه های ما هستند که این روابط باید بیش از گذشته تقویت شود .

فرماندار ویژه ملایر به روز بودن روابط عمومی ها، استفاده از روش های نوین، داشتن طرح و برنامه های اجرایی، استفاده از آموزش های به روز و تعامل با مردم و نهادها و ارگان ها را از دیگر وظایف مهم روابط عمومی ها برشمرد .

فرمانده سپاه ناحیه ملایر نیز گفت: روابط عمومی ها باید اصلاح کننده روابط بین مردم و نهادها بوده و به عنوان نماد ادارات، معنویت را به اداره و طرف مقابل خود منتقل کنند .

وی آشنایی با مبانی دینی و پایبندی به ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی را از اولویت های مهم روابط عمومی ها دانست و افزود: روابط عمومی ها باید در تمامی مراسم و مناسبت های جامعه آگاه، مطلع و به روز باشند و در راستای نظام و تقویت اداره مربوطه خود گام بردارند، چراکه عملکرد روابط عمومی ها به پای نظام ثبت می شود .

 

 

تنظیم: هومن بهلولی

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین