سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تیم ملی والیبال مردان ایران امروز در آخرین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جهان برای مقام پنجمی به مصاف روسیه پرافتخارترین تیم این مسابقات می رود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

والیبال ایران ومصاف با پرافتخارترین تیم جهان


تیم ملی والیبال مردان ایران امروز در آخرین دیدار خود در رقابت های قهرمانی جهان برای مقام پنجمی به مصاف روسیه پرافتخارترین تیم این مسابقات می رود.

والیبال

تیم ملی والیبال مردان ایران در آخرین دیدار خود از سری رقابت های قهرمانی جهان از ساعت 16 و 10 دقیقه امروز (شنبه) در شهر غوچِ لهستان برای تعیین مقام های پنجم و ششم به مصاف روسیه دارنده 6 مدال طلا، سه نقره و سه برنز مسابقات قهرمانی جهان می رود.

روسیه که قهرمانی جام جهانی 2011، المپیک 2012 و لیگ جهانی 2013 را یدک می کشد، در دوره گذشته پیکارهای قهرمانی جهان نیز به عنوان پنجم دست یافته و امسال اگرچه بازی هایش را پرقدرت آغاز کرد، ولی آسیب دیدگی چند بازیکن کلیدی اش مانع شد تا به جمع چهار تیم برتر راه یابد.

این تیم حالا با بهبود یافتن مصدومانش می آید تا حداقل عنوان دوره گذشته خود را تکرار کند.

در مقابل، ایران نیز که رقابت های جهانی امسال را با صعود از گروه مرگ، تحسین برانگیز آغاز کرد و با ارائه بازی های بی نظیر شگفتی همگان را برانگیخت، حالا و در حالی برای کسب مقام پنجم جهان به میدان می رود که بازیکنانش از مصدومیت های نو و کهنه رنج می برند. به حدی که شاید سعید معروف پاسور برگزیده لیگ جهانی امسال را در برابر روسیه در اختیار نداشته باشد.

تیم ملی والیبال مردان ایران در آخرین دیدار خود از سری رقابت های قهرمانی جهان از ساعت 16 و 10 دقیقه امروز (شنبه) در شهر غوچِ لهستان برای تعیین مقام های پنجم و ششم به مصاف روسیه دارنده 6 مدال طلا، سه نقره و سه برنز مسابقات قهرمانی جهان می رود

شش ماه فشار و فرسایش جسمی – روحیِ اردوها و تمرینات، دو ماه لیگ جهانی و سپس رقابت های 21 روزه قهرمانی جهان از طراوت و شادابی همیشگی اردوی تیم ملی کاسته. تازه اینکه رقابت همچنان باقی است و تیم ملی باید از لهستان به کره جنوبی اعزام شود برای حضور در بازی های آسیایی.

ایران با تمام این شرایط طاقت فرسا خود را برای رویارویی با روسیه آماده می کند.

روسیه تیمی که هنوز ایران موفق به شکست آن در بازی های رسمی نشده است. یک بار در جام جهانی 2011، دو بار در لیگ جهانی 2013، یک بار در جام قهرمانان قاره ها 2013 و یک بار در مرحله نهایی لیگ جهانی 2014 ایران مغلوب این تیم شده است.

روسیه تنها تیمی از جمع بزرگان والیبال جهان است که ایران هنوز موفق به شکستش نشده است. آیا دیدار امروز این طلسم را خواهد شکست؟

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایرنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین