تبیان، دستیار زندگی
بن لانگ هنرمند انگلیسی، با هنر خود کامیون های آلوده شهر را به نمایشگاه آثارش تبدیل کرده است! این هنرمند بر روی خودروهای آلوده که اغلب از میان کامیونت ها انتخاب می شوند، نقاشی های باورنکردنی می کشد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

این هنر آلودگی را زیبا می‌کند! + عکس


"بن لانگ" هنرمند انگلیسی، با هنر خود کامیون‌های آلوده شهر را به نمایشگاه آثارش تبدیل کرده است! این هنرمند بر روی خودروهای آلوده که اغلب از میان کامیونت‌ها انتخاب می‌شوند، نقاشی‌های باورنکردنی می‌کشد.


نقاشی روی خودرو و کامیون

نقاشی روی خودرو و کامیون

با قدم زدن چند ساعته در خیابان، متوجه خودروهای مختلفی خواهید شد که به خاطر آلودگی، کثیف و بدچهره شده‌اند. خودروهای کثیف، چهره شهر را برهم می‌زنند و باعث از بین رفتن زیبایی‌ها می‌شوند؛ اما هنر می‌تواند راهکار پایان دادن به این کثیفی‌ها باشد.

نقاشی روی خودرو و کامیون
نقاشی روی خودرو و کامیون

شاید نقاشی کشیدن روی خودروهای کثیف، کار تازه‌ای نباشد، اما آثار "بن لانگ" تفاوت محسوسی با دیگر نقاشی‌ها دارند. تصاویری که "لانگ" خلق می‌کند، همگی با جزئیات دقیق کشیده می‌شوند و شاید قلموی نقاشی او، انگشتش باشد! ولی تصاویری که در انتها دیده می‌شوند، واقعاً باورنکردنی هستند.

نقاشی روی خودرو و کامیون
نقاشی روی خودرو و کامیون

این نقاشی‌ها باعث مشهور شدن وی در دنیا شده است و جالب است این نکته را بدانید که صاحبان این خودروها، هرگز دوست ندارند خودروی خود را بشویند تا هنر بن لانگ از بین برود.

باشگاه خبرنگاران


باشگاه کاربران تبیان - ارسالی از: m_hadi47

برگرفته از گروه: آلبوم تصاویر

مطالب مرتبط در:

گالری تصاویر باشگاه کاربران