سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
کارلوس کی روش رسما سرمربی تیم ملی ایران شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

کی روش سرمربی ایران تا جام جهانی 2018


روز سه شنبه در سالن آکادمی فوتبال به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم ملی ایران معرفی شد. قرارداد طرفین 4 سال ادامه دارد.

کی روش پیش از تمدید قرارداد تک تک برگه های قراردادش را بررسی کرد و سپس آن را امضا کرد.

کفاشیان و کی روش همدیگر را در آغوش کشیدند و سپس مقابل دوربین عکاسان قرار گرفتند.


کی روش و کفاشیان

کارلوس کی‌روش قبل از امضای قرارداد جدید خود با فدراسیون فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: سلام عرض می‌کنم خدمت همه، از رئیس فدراسیون تشکر می‌کنم. در درجه دوم می‌خواهم تشکر کنم از بازیکنان و ملی‌پوشان فوتبال ایران نه تنها به خاطر ابراز علاقه بلکه به خاطر اعتماد به من به طور رسمی تشکر می‌کنم.

کارلوس کی‌روش ادامه داد: بخاطر تمامی حمایت‌ها از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم. در آخر و مهم‌ترین مرحله از تشکر خودم از رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه فدراسیون تشکر می‌کنم. از کفاشیان تشکر می‌کنم بخاطر اعتمادی که به شخص بنده داشتند در زمان جدیدی که پیش رو داریم. درسه سال و نیم گذشته روزهای آسانی نداشتیم دستاوردی که داشتیم راحت به دست نیامد امیدوارم در دوره جدید از حمایت‌های جدید برخوردار باشیم که باعث غرور و افتخار شویم. بار دیگر می‌خواهم تعهد خودم را به تیم ملی ایران نشان بدهم و با کمک خداوند بتوانیم باعث غرور و عزت هواداران در روزهای که پیش رو داریم بشویم و این را از تعهدات خود می‌دانم.

وی ادامه داد:امیدوارم در آخر بتوانیم با اتفاق‌هایی که رخ می‌دهد با اتحاد لازم در آینده نزدیک مقابل رقبای خود بحرین، قطر و امارات موفق شویم.

به گزارش خبرگزاری فارسT کارلوس کی‌روش پس امضا قرارداد ،در مورد انتخاب دستیاران ایرانی‌اش نیز گفت: طبق توافقات دو نفره با کفاشیان باید صحبت‌های‌مان را رد و بدل کنیم تا بهترین تصمیم را برای تیم ملی بگیریم.

کارلوس کی‌روش ادامه داد: بخاطر تمامی حمایت‌ها از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم. در آخر و مهم‌ترین مرحله از تشکر خودم از رئیس فدراسیون و اعضای هیات رئیسه فدراسیون تشکر می‌کنم. از کفاشیان تشکر می‌کنم بخاطر اعتمادی که به شخص بنده داشتند در زمان جدیدی که پیش رو داریم. درسه سال و نیم گذشته روزهای آسانی نداشتیم دستاوردی که داشتیم راحت به دست نیامد امیدوارم در دوره جدید از حمایت‌های جدید برخوردار باشیم که باعث غرور و افتخار شویم

سرمربی تیم ملی ایران در مورد اینکه طول 40 سال است که تیم ملی در جام جهانی از گروهش صعود نکرده و همچنان روی یک خط مستقیم جلو می‌رود و اینکه تیم ملی برای صعود به چه ابزارهایی نیاز دارد، گفت: در تمام نقاط جهان قضاوت بر اساس نتایج انجام می‌شود. برای تیم ملی باید به این فکر کنیم که چه مسایلی در ذهن داریم آیا نتیجه اعداد و ارقام است؟ به شخصه با توجه به نحوه آماده سازی تیم ملی توانستیم که عملکرد خوبی داشته باشیم. در جام جهانی مقابل سه تا از بهترین تیم‌های جهان، مقابل نماینده‌ آفریقا، اروپا و آمریکای جنوبی بازی کردیم.ما باید سطح خود را بالاتر ببریم و مقابل رقبای آسیایی خود آن را نشان بدهیم. اما فکر می‌کنم هدف و انگیزه فدراسیون فوتبال در پیشرفت در رده‌های سنی، نوجوانان جوانان، مربیگری و امکانات و امیدوارم که رئیس فدراسیون که این هدف را در ذهن دارد آن را ارتقا ببخشد.

کی روش و کفاشیان

وی در مورد اینکه هدفش قهرمانی ایران درجام ملت‌هاست یاصعود به جام جهانی، گفت: فکر می‌کنم بعد از 4 سال من را بشناسید. من شخصی نیستم که قول وعده بدهم. در شخصیتم چنین رفتاری نیست. سعی می‌کنیم کار متفاوتی انجام بدهیم و با سخت‌کوشی و تلاش دو چندان به اهداف‌مان برسیم. صحبتی که بعد از جام جهانی کردیم این بود که اگر بتوانیم یک برنامه مدون را طراحی کنیم در جام ملت‌های آسیا مدال کسب کنیم. در نتیجه هدف اول ما این است که برنامه آماده سازی خوبی داشته باشیم و با غرور و افتخار برای هواداران ایران در جام ملت‌های آسیا شرکت کنیم.

وی ادامه داد: هدف دوم ما بسیار شفاف و مشخص است و تکرار می‌کنم که همیشه برنده باشیم و برمبنای صعود به جام جهانی است. بعد از صعود به جام جهانی می‌توانیم در مورد این مسابقات حرف بزنیم.

کارلوس کی‌روش در مورد برنامه‌های تیم ملی ایران، گفت: از نظر تئوری همه برنامه‌ها آماده ست اما از نظر عملیاتی شدن آنها هیچ چیز قطعی نیست و فکر می‌کنم که اولین اردوی ما در پرتغال باشد.

بخش ورزشی تبیان

منبع : فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین