سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مرحله نهایی رقابتهای والیبال قهرمانی جهان با پیروزی تیم ملی فرانسه برابر آلمان آغاز شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

راه صعود والیبال هموار شد


مرحله نهایی رقابتهای والیبال قهرمانی جهان با پیروزی تیم ملی فرانسه برابر آلمان آغاز شد.
والیبال

با نتیجه‌ای که به دست آمد کار صعود تیم ایران آسان‌تر شد چرا که در صورت پیروزی برابر ژرمن‌ها در جدال چهارشنبه شب صعود خود را به مرحله نیمه نهایی این مسابقات مسجل می‌کند.

مرحله نهایی رقابتهای والیبال قهرمانی جهان سه‌شنبه شب در لهستان آغاز شد که از گروه G این مسابقات تیم فرانسه برابر آلمان به میدان رفت و در سه ست متوالی این تیم را شکست داد. خروس‌ها در این بازی هم مقتدارنه ظاهر شدند و برابر ژرمن‌ها به ترتیب با امتیازات 25 بر 15، 26 بر 24 و 25 بر 22 برنده شدند.

بدین ترتیب راه صعود تیم ملی ایران به جمع چهار تیم برتر جهان هموارتر شد. تیم کشورمان ساعت 22:55 روز چهارشنبه برابر آلمان قرار می‌گیرد و در صورتی که این تیم را ببرد قبل از بازی روز پنجشنبه برابر فرانسه صعودش را به مرحله نیمه نهایی مسجل می‌کند و آلمان از گردونه مسابقات حذف خواهد شد.

تیم ملی والیبال ایران امشب از ساعت 22:55 به مصاف آلمان خواهد رفت و فردا شب در دومین مسابقه خود با فرانسه روبرو خواهد شد.

در نخستین بازی از گروه H این رقابت‌ها که سه تیم برزیل، روسیه و لهستان در یک گروه قرار دارند، تیم‌های ملی والیبال برزیل و لهستان به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 3 بر 2 لهستان با نتایج (25-22، 22-25، 14-25، 25-18 و 17-15) به پایان رسید.

لهستان در دور دوم این رقابت‌ها پس از فرانسه به عنوان تیم دوم راهی این مرحله شده بود و برزیل نیز با اقتدار و با عنوان صدرنشین در دور اول و دوم این رقابت‌ها پا به مرحله سوم گذاشته بود.

لهستان با این پیروزی شانس خود را برای حضور در نیمه‌نهایی این رقابت‌ها افزایش داد.

در ادامه رقابت‌های این گروه تیم ملی والیبال روسیه از ساعت 22:55 امشب باید به مصاف برزیل برود.

 

بخش ورزشی تبیان

منبع : مهر

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین