تبیان، دستیار زندگی
پیرو هماهنگی های صورت گرفته فی مابین موسسه فرهنگی و اطلاع رسانی تبیان و سازمان صدا و سیما، تعدادی از کاربران تبیان به همراه خانواده خود می توانند در مسابقه جذاب و هیجان انگیز این خانواده شرکت کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رقابت کاربران در مسابقه «این خانواده»

فراخوان رقابت خانواده کاربران تبیان در مسابقه تلویزیونی «این خانواده»


به اطلاع می‌رسانیم پیرو هماهنگی‌های صورت‌گرفته فی‌مابین موسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان و سازمان صدا و سیما، تعدادی از کاربران تبیان به همراه خانواده خود می‌توانند در مسابقه جذاب و هیجان‌انگیز "این خانواده" شرکت کنند.


مسابقه "این خانواده"، کاریست از گروه خانواده شبکه دوم سیما که با محوریت یک خانواده بزرگ (هر شرکت، سازمان یا ارگان) برگزار می‌گردد که طی این مسابقه، دو گروه متشکل از پدر و مادر و کاربران تبیان، در چند بخش دیجیتال و میدانی، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و بین 60 تا 100 تماشاچی از خانواده کاربران تبیان، ناظر مسابقه خواهند بود.

مراحل مسابقه، مجموعه‌ی بازی‌های جذاب خانوادگی است که بر روی دو نمایشگر لمسی"130 به صورت تاچ، بازی‌های فکری آهن‌ربایی و بازی‌های عملی انجام می‌شود.

در طی این مسابقه، دو گروه متشکل از پدر و مادر و کاربران تبیان، در چند بخش دیجیتال و میدانی، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت و بین 60 تا 100 تماشاچی از خانواده کاربران تبیان، ناظر مسابقه خواهند بود.

توضیح بیشتر اینکه رقابت در این مسابقه، به صورت میدانی و دیجیتال انجام می‌گیرد. در بخش دیجیتال، دو نمایشگر 150 اینچ تاچ، یکی روی دیوار و دیگری کف زمین نصب شده است. دو بازی میدانی هم طراحی شده که در بخش اول، «بازی دوز» به شکل مدرن‌تر و در ابعاد بزرگ انجام می‌شود و در ایستگاه دیگر نیز بازی‌های آهنربایی وجود دارد که نیاز به فکر و استراتژی دارند.

گفتنی است ضبط این برنامه، به کارگردانی داریوش کفایتی و اجرای حسین رفیعی، از هفتم مهرماه آغاز و پس از آن، طی 64 قسمت 45 دقیقه‌ای، هفته‌ای سه شب بعد از اخبار 20:30 تا پایان سال پخش می‌گردد.

گفتنی است ضبط این برنامه، از هفتم مهرماه آغاز و پس از آن، طی 64 قسمت 45 دقیقه‌ای، هفته‌ای سه شب بعد از اخبار 20:30 تا پایان سال پخش می‌گردد.

کاربران عضو سایت تبیان که تمایل به شرکت در این برنامه به عنوان شرکت‌کننده یا تماشاچی دارند، اطلاعات مربوط به نام و نام خانوادگی خود را به همراه شماره تماس، از طریق رایانامه باشگاه کاربران تبیان به نشانی: user clubارسال کنند.

ملاحظه 1. کلیه اعضا می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند، اما در ارزیابی اولیه (تبیان)، اولویت با کاربران سطح "تایید نهایی"‌ است. اگر تا کنون عضو سایت تبیان نبوده‌اید، و یا برای تکمیل اطلاعات عضویت، به اینجا مراجعه نمایید.

ملاحظه 2. کاربران معرفی شده از سوی تبیان، توسط کادر فنی برنامه صدا و سیما، ارزیابی نهایی شده و مجوز ورود به مسابقه را دریافت خواهند کرد.


باشگاه کاربران تبیان