سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان گفت: فراخوان جذب هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان همانند سال گذشته و بدون تغییر در دستورالعمل اعلام خواهد شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

فرزند فرهنگیان برای معلم شدن در دانشگاه فرهنگیان اولویت دارند.

فرزند فرهنگیان برای معلم شدن در دانشگاه فرهنگیان اولویت دارند


معاون فرهنگی دانشگاه فرهنگیان گفت: فراخوان جذب هیات علمی برای دانشگاه فرهنگیان همانند سال گذشته و بدون تغییر در دستورالعمل اعلام خواهد شد.


حجت الاسلام علیرضا صادق زاده قمصری افزود: به دلیل ضرورت توسعه دانشگاه فرهنگیان افرادی که خواهان جذب در هیئت علمی هستند، باید معیار سابقه تعلیم در آموزش و پرورش و کار کردن در حرفه معلمی را داشته باشند.

وی ادامه داد: در حال حاضر دستور جدیدی درباره این موضوع وجود نداشته بلکه تاکید ما بر  این است که به هر شکل ممکن نیروهای صالح و شایسته ای را برای تکمیل کادر دانشگاه جذب کنیم و فراخوان در تاریخ مشخص مانند سال های قبل اعلام خواهد شد.

صادق زاده درباره جذب فرزندان فرهنگیان در این دانشگاه گفت: در بین افرادی که خواهان دانشجوی معلم شدن در  جذب دانشگاه فرهنگیان هستند، فرزندان فرهنگیان اولویت دارند اما نه به صورت سهمیه ویژه که به آن ها اختصاص داده شود بلکه با شرایط مساوی فقط با اولویت در توانمندی ها و علاقه می توانند به این دانشگاه ورود پیدا کنند.

وی با اشاره به رشته هایی که اخیرا به دانشگاه افزوده شده است، گفت: دانشجویان کارشناسی پس از فارغ التحصیلی می توانند در رشته الهیات و تربیت بدنی هم ادامه تحصیل دهند.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین