تبیان، دستیار زندگی
ال پیروزی ( پرسپولیس): هدف اصلی تجدید اقتدار گذشته پیروزی است سرپرست جدید تیم فوتبال پیروزی گفت: پرسپولیس یك تیم مردمی است كه تعلق شخصی با هیچ كسی ندارد وهمگان برای ترقی آن باید تلاش كنند. ابراهیم آشتیانی درگفت وگو با خبرنگا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

سرپرست جدید تیم فوتبال پیروزی ( پرسپولیس):

هدف اصلی تجدید اقتدار گذشته پیروزی است

سرپرست جدید تیم فوتبال پیروزی گفت: پرسپولیس یك تیم مردمی است كه تعلق شخصی با هیچ كسی ندارد وهمگان برای ترقی آن باید تلاش كنند. ابراهیم آشتیانی درگفت وگو با خبرنگار فوتبال ایسنا، افزود: دیروز در خارج از پیروزی و امروز در درون این تیم ، برای سربلندی همیشگی آن تلاش خواهم كرد، چرا كه قبل ازهرچیز هدف اصلی تمام پیشكسوتان و دوست داران تیم پیروزی ، تجدید اقتدارغیرقابل نفوذ گذشته آن می باشد.

وی تصریح كرد : امیدوارم حاشیه ها به حداقل ممكن برسد تا بتوانیم امور را پیش ببریم و در این راستا ، همه باید برای خروج از بحران ،  تلاش كنند.

آشتیانی با اشاره به روند سیاست گذاری در باشگاه پیروزی ( پرسپولیس) تأكید كرد : كلیه پیشكسوتان و دوست داران پرسپولیس ، باید به نظارت جمع و گروهی هیأت مدیره احترام بگذارند تا كار سالم در كنار جو سالم حفظ شود. سرپرست تیم فوتبال پیروزی در پایان ابراز امیدواری كرد ، مشكلات و اختلافات جزئی مطرح شده ، برای حفظ جایگاه و شأن پرسپولیس نادیده گرفته شود .