سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مدیرکل فرهنگی وهنری وزارت آموزش وپروش گفت: خوشبختانه سالهای گذشته خیرین مدرسه ساز از ساخت ، تجهیز اردو گاه های مراکز پرورشی و فرهنگی حضور ویژه ای داشتند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

هر ارگانی که برای دانش آموزان اردو بگذارد ما فضا می دهیم.

هر ارگانی که برای دانش آموزان اردو بگذارد ما فضا می دهیم

 


مدیرکل فرهنگی وهنری وزارت آموزش وپروش گفت: خوشبختانه سالهای گذشته خیرین مدرسه ساز از ساخت ، تجهیز اردو گاه های مراکز پرورشی و فرهنگی حضور ویژه ای داشتند.


مهدی علی اکبرزاده اظهارداشت: هر ارگانی که درکشور بتواند و یا بخواهد برای دانش آموزان اردو برقرار کند این آمادگی را داریم که فضاهای اردوگاهی خود را در اختیارآنها قرار دهیم. 

وی افزود: ما در کشور اردوگاه های ملی ، استانی و منطقه ای داریم که هر کدام ظرفیت های مخصوص خود را دارند و ارگان های مختلف می توانند با هماهنگی های لازم از این ظرفیت ها استفاده کنند.

مدیرکل فرهنگی وهنری وزارت آموزش وپروش ادامه داد: البته همانطور که می دانید ظرفیتهای ما در موارد خاص بسیار محدود است و به نوعی ترافیک کاری در تابستان بیشتر از بقیه سال در این مناطق وجود دارد.

وی گفت: امیدواریم بتوانیم با برخی جا به جایی ها در زمانی مخصوص امکانات خود را در اختیار ارگان ها قرار دهیم تا آنها نیز با توجه به مناطق خود اردوهای فرهنگی و تربیتی خوبی برای دانش آموزان تحت پوشش خود داشته باشند.

علی اکبرزاده یادآور شد: خوشبختانه در چندسال اخیر خیرین مدرسه ساز در خصوص ساخت مکان های فرهنگی وپرورشی به آموزش وپرورش کمک می کنند .

وی گفت: طبق گزارشاتی که از برخی از استان ها داشتیم خیرین در خصوص تجهیز و حتی توسعه و بازسازی اردوگاه ها نیز نقش چشم گیری داشتند.


منبع:خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین