تبیان، دستیار زندگی
معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: بسیج فرهنگیان باید به وظیفه خود به درستی عمل نماید و در جبهه امروز وظیفه فرهنگیان حضور در عرصه جنگ است .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بسیج فرهنگیان پرچمدار جنگ نرم است.

بسیج فرهنگیان پرچمدار جنگ نرم است


معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور گفت: بسیج فرهنگیان باید به وظیفه خود به درستی عمل نماید و در جبهه امروز وظیفه فرهنگیان حضور در عرصه جنگ است .


باقرزاده در نشست ماهانه فرماندهان بسیج فرهنگیان حوزه ستادی که در ساختمان علاقمندان برگزار شد اظهار داشت: جدال حق و باطل از گذشته در دنیا وجود داشته و اکنون جدال اصلی بین اسلام و غرب است .

وی افزود: در سالهای انقلاب تجربه جنگ سخت که همان جنگ نظامی است نیمه سخت مسائل اقتصادی و نرم حمله به اعتقادات و مسائل فرهنگی را داشته ایم .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور ادامه داد: بسیج فرهنگیان به عنوان پرچمدار جنگ نرم باید باشد زیرا فرهنگیان موثرترین گروه برای انتقال فرهنگ هستند و با قشری حدود 12.5 میلیون دانش آموز و تقریبا 40 میلیون از جامعه به طور غیر مستقیم ارتباط دارند.

بسیج فرهنگیان باید با طراحی محتوای مناسب و اتصال آن به شبکه بسیج استان ها سیستم ارتباطی خود را تقویت کند و ایمیل ویژه بسیج فرهنگیان جهت انتقال مطالب و متون علمی راه اندازی شود.

وی یادآور شد: حملات عظیمی در شبکه اجتماعی توسط برخی سازماندهی شده است تا فرهنگ ، بزرگان و ریشه های انقلاب را مورد هدف قرار داده اند که باید با ظرافتی خاص پاسخ آنها داده شود.

باقرزاده گفت: بسیج فرهنگیان باید با طراحی محتوای مناسب و اتصال آن به شبکه بسیج استان ها سیستم ارتباطی خود را تقویت کند و ایمیل ویژه بسیج فرهنگیان جهت انتقال مطالب و متون علمی راه اندازی شود.

وی گفت: باید برنامه های خود را مدون کنیم تا فعالیت های بسیج فرهنگیان تجلی پیدا کند زیرا همواره فقر برنامه باعث افول فعالیت ها خواهد شد.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی کشور ادامه داد: پرداختن به مسائل روز سیاسی دنیا از مهمترین فرصتهایی است که می تواند آگاهی و قدرت استدلال اعضا را بالا ببرد.


منبع:خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان