تبیان، دستیار زندگی
ستاد برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از ارائه نرم افزار خبرخوان نمایشگاه برای کاربران اندروید و آی او اس خبر داد. به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه ITDMEX، در حالی که شمارش معکوس، زمان برگزاری دومین نمایشگاه iTDMEX را نوی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

ارائه نرم افزار خبرخوان iTDMEX برای کاربران اندروید و iOS

نرم افزار خبرخوان itdmex

ستاد برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از ارائه نرم افزار خبرخوان نمایشگاه برای کاربران اندروید و آی او اس خبر داد. به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه ITDMEX، در حالی که شمارش معکوس، زمان برگزاری دومین نمایشگاه iTDMEX را نوید می دهد ، علاقه مندان به این نمایشگاه می توانند با دانلود این نرم افزار از آخرین اخبار و اطلاعات آن باخبر شوند.

بنابر این گزارش، برای این منظور کاربران می توانند از طریق پارس هاب با مراجعه به اندروید مارکت و از طریق اپ استور برای آی او اس با جستجوی کلید واژه iTDMEX اقدام به دریافت نرم افزار خبرخوان نمایشگاه کرده و پس از نصب آن خبرهای داغ نمایشگاه را دریافت کنند.

به گزارش ستاد برگزاری نمایشگاه ITDMEX، دومین نمایشگاه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال (itDMEX2014) به مدت 4روز (شنبه 15 شهریور تا سه شنبه 18 شهریورماه) در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

بر اساس این گزارش، نمایشگاه itDMEX2014، صبح روز شنبه 15 شهریورماه با حضور مهندس انتظاری دبیر شورای عالی فضای مجازی، مهندس رحمانی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس، شورای اسلامی، هیات رئیسه اتاق ایران و جمعی از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و رسانه های دیجیتال، در سالن اجتماعات شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح می شود.

این نمایشگاه تا روز سه شنبه 18 شهریور ، همه روزه از ساعت 9 الی 16 میزبان علاقه مندان است.

تنظیم: هومن بهلولی