تبیان، دستیار زندگی
کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش ایران درمراسم معرفی رسمی خود به عنوان بازیکن اوساسونا گفت که همه تمرکز خودرا دراین تیم خواهد گذاشت و وعده داد که بهترین ها از خود را ارائه دهد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انصاری فردبا اوساسونا به میدان می رود


کریم انصاری فرد مهاجم ملی پوش ایران درمراسم معرفی رسمی خود به عنوان بازیکن اوساسونا گفت که همه تمرکز خودرا دراین تیم خواهد گذاشت و وعده داد که بهترین ها از خود را ارائه دهد.

انصاری فرد

مهاجم جدید قرمزپوش در کنفرانس مطبوعاتی خود در ورزشگاه ثˆال سادارثˆپامپلونا اذعان کرد که حضورثˆجواد نکونامثˆهموطنش در تیم اوساسونا یکثˆتاثیر قویثˆبرای پذیرفتن پیشنهاد اوساسونا داشت و به این دلیل که از باشگاه و هوادارانش خوب صحبت کرد،از بین سه گزینه ، اوساسونا را انتخاب نمود.

انصاری فرد که روز یکشنبه تمرینات خود با این تیم را در شهرک ورزشی ثˆتاخونارثˆ آغاز کرد ، از اینکه به بازیکن جدید اوساسونا تبدیل شد ابراز خرسندی نمود و گفت که در این باشگاه با ثˆجوی مثبتثˆ روبرو شد و پس از تماشای دیدار شنبه شب تیمش مقابل ساراگوسا از تلویزیون ، از بازی هم تیم هایش شگفت زده شد.

وی در مورد آغاز لیگ فوتبال برای اوساسونا تصریح کرد :همه چیز خوب پیش می رود و با پیروزی های بیشتری می توانیم دل هواداران را شاد کنیم .

از سوی دیگر باشگاه اوساسونا اعلام کرد که باشگاه و هواداران می توانند آسوده خاطر باشند زیرا مدارکی که جواد نکونام برای آغاز بازی در باشگاه لازم داشت ، دریافت شده و این بازیکن در دیدار روزشنبه 6 سپتامبر می تواند در ترکیب تیم مقابل آلاوس شرکت داشته باشد

مدارک جواد نکونام دریافت شد

از سوی دیگر باشگاه اوساسونا اعلام کرد که باشگاه و هواداران می توانند آسوده خاطر باشند زیرا مدارکی که جواد نکونام برای آغاز بازی در باشگاه لازم داشت ، دریافت شده و این بازیکن در دیدار روزشنبه 6 سپتامبر می تواند در ترکیب تیم مقابل آلاوس شرکت داشته باشد.

باشگاه در این باره خبر داد مدارک مذکور که می بایستی از باشگاه ال کویت ارسال می شد را در آخرین ساعت های شنبه دریافت کردند و بدین ترتیب فدراسیون فوتبال اسپانیا می تواند بازیکن را در لیگ ثبت کند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: روزنامه نوتیسیاس ناوارا