تبیان، دستیار زندگی
مدیر دفتر آیت الله نوری همدانی از سفر علمی، تبلیغی و زیارتی این مرجع تقلید به مشهد مقدس همزمان با دهه کرامت خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

درس رۆیت هلال آیت الله نوری همدانی در مشهد

آیت الله نوری همدانی

مدیر دفتر آیت الله نوری همدانی از سفر علمی، تبلیغی و زیارتی این مرجع تقلید به مشهد مقدس همزمان با دهه کرامت خبر داد.

حجت الاسلام محمدحسین شمس، مدیر دفتر آیت الله نوری همدانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، از سفر این مرجع تقلید به مشهد مقدس در آستانه میلاد حضرت علی بن موسی الرضا – علیه السلام - خبر داد.

وی با بیان این که سفر این مرجع تقلید به مشهد مقدس علمی، زیارتی و تبلیغی خواهد بود، افزود: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی روز سه شنبه یازدهم شهریورماه به مشهد مقدس سفر می‌کنند.

مدیر دفتر آیت الله نوری همدانی دیدار با ائمه جماعات و روحانیان مشهد را از جمله برنامه‌های سفر آیت الله نوری همدانی به مشهد مقدس ذکر و اضافه کرد: این دیدار صمیمی چهارشنبه شب بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

حجت الاسلام شمس تصریح کرد: حضرت آیت الله العظمی نوری همدانی در مدت حضور خود در مشهد مقدس، درس خارج پیرامون هلال ماه در حسینیه مدرسه علمیه سیادت واقع درچهار راه زرینه برگزار خواهند کرد.

وی بیان کرد: جلسه درس خارج این مرجع تقلید در مشهد مقدس درباره رۆیت هلال از روز شنبه هفته آینده برگزار می‌شود.

حجت الاسلام شمس درباره شروع درس خارج این مرجع تقلید در شهر مقدس قم در سال تحصیلی جدید نیز خاطرنشان کرد: درس خارج ایشان از 29 شهریورماه در مسجد اعظم قم آغاز خواهد شد.

گفتنی است، هر ساله و همزمان با تعطیلات تابستانی، شماری از مراجع تقلید و علمای برجسته سفر علمی، تبلیغی و زیارتی به مشهد مقدس دارند.

بر اساس گزارش خبرگزاری رسا، در تعطیلات تابستانی امسال نیز حضرات آیات لطف الله صافی گلپایگانی، ناصر مکارم شیرازی، جعفر سبحانی و علوی گرگانی به مشهد مقدس سفر کردند.

آیت الله جوادی آملی نیز همچون سنوات گذشته در ایام تابستان به شهر دماوند سفر کرد و در این شهر به ادامه برنامه‌های علمی، تحقیقی و فرهنگی خود پرداخت.


منبع: خبرگزاری رسا

تنظیم: محسن تهرانی - بخش حوزه علمیه تبیان