تبیان، دستیار زندگی
تیم فوتبال رئال مادرید که در هفته دوم رقابتهای باشگاهی اسپانیا مهمان سوسیه داد بود با وجود زدن دو گل زود هنگام شکست سنگینی را متحمل شد.تیم های رئال سوسیه داد و رئال مادرید دیدار خود را در چارچوب هفته دوم رقابتهای لالیگا برگزار کردند که این بازی در پایان ب
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

شکست رئال، پیروزی بارسا


تیم فوتبال رئال مادرید که در هفته دوم رقابتهای باشگاهی اسپانیا مهمان سوسیه داد بود با وجود زدن دو گل زود هنگام شکست سنگینی را متحمل شد.

رئال سوسیه و رئال مادرید

تیم‌های رئال سوسیه داد و رئال مادرید دیدار خود را در چارچوب هفته دوم رقابتهای لالیگا برگزار کردند که این بازی در پایان با برتری 4 بر 2 تیم سوسیه داد همراه شد. سرخیو راموس و گرث بیل در دقایق 5 و 11 دو گل زودهنگام برای رئال زدند اما پس از آن توفان تیم میزبان شروع شد تا جایی که چهار بار دروازه کاسیاس روی ضربات اینیگو مارتینز(35)، داوید زاراتوزا(41 و 65) و کارلوس ولا(76) فرو ریخت.رئال مادرید در حالی این شکست سنگین را متحمل شد که غیبت کریستیانو رونالدو در ترکیب این تیم به خاطر مصدومیت کاملا مشخص بود. این تیم بعد از شکست بامداد روز دوشنبه در میانه‌های جدول رده‌بندی لالیگا قرار گرفت. سوسیه داد هم با کسب نخستین برد فصل خود را تا رده هفتم جدول بالا کشید.در دیگر بازی همزمان تیم لاکرونیا به مصاف رایو وایه کانو رفت که در آخرین لحظات از شکست خانگی گریخت و به تساوی 2 بر 2 دست یافت. ضربه پنالتی که ایزاک سوئنسا در دقیقه 90 به ثمر رساند تیم لاکرونیا را از شکست نجات داد.

آنچلوتی:فکر کردیم بازی تمام شده

سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید با اشاره به شکست سنگین تیمش مقابل رئال سوسیه‎داد گفت آنها تمرکز خود را از دست دادند. رئال مادرید در هفته دوم رقابتهای لالیگا با نتیجه 4 بر 2 در زمین رئال سوسیه داد تن به شکست داد و این در حالی است که با نتیجه 2 بر صفر از حریف خود پیش بود.

تیم‌های رئال سوسیه داد و رئال مادرید دیدار خود را در چارچوب هفته دوم رقابتهای لالیگا برگزار کردند که این بازی در پایان با برتری 4 بر 2 تیم سوسیه داد همراه شد

"کارلو آنچلوتی" در خصوص این شکست گفت: این شکست چیزی را تغییر نمی‌دهد. آنچه لازم است این است که وضعیت خودمان را عوض کنیم و در اینگونه بازی‎ها تمرکز داشته باشیم. زمانی که شما دو بر صفر جلو هستید باید نشان دهید که تمرکز دارید و بر بازی مسلط هستید. چیزی در تیم ما باید تغییر کند و تغییر می‌کند. سرمربی ایتالیایی رئال در ادامه تصریح کرد: ارزیابی این بازی ساده نیست. نیم ساعت نخست نیمه اول خیلی خوب بودیم و دو بر صفر پیش افتادیم. اما در یک ساعت بعدی بد بودیم و تمرکز نداشتیم. فکر می‎کردیم بازی تمام شده است. ما از این بابت خیلی لطمه خوردیم. تیم ما در این بازی، بد دفاع کرد و توازن بازی را از دست دادیم.

ویارئال و بارسلونا

پیروزی دشوار بارسلونا

تیم فوتبال بارسلونا در دومین بازی خود در فصل تازه رقابتهای باشگاهی اسپانیا مهمان ویارئال بود که به سختی از سد این تیم گذشت. تیم‌های فوتبال ویارئال و بارسلونا در ورزشگاه ال مادریگال به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی را تیم بارسلونا با حساب یک بر صفر به سود خود پایان داد. برای تیم بارسا در این بازی ساندرو رامیرز در دقیقه 82 گلزنی کرد. بارسلونا در این بازی چند تغییر را در ترکیب خود انجام داد. اینیستا و ماسکرانو در ترکیب قرار نداشتند تا پیکه و پدرو فرصت بازی کردن پیدا کنند. در نیمه دوم نیز نیمار، رامیرز و ژاوی به میدان آمدند که این تغییرات شرایط را به سود آبی اناری‌ها تغییر داد. بارسلونا با این بردی که کسب کرد 6 امتیازی شد و موقتا در صدر جدول رده‌بندی لالیگا قرار گرفت. در دیگر دیدار همزمان تیم سویا در خانه اسپانیول 2 بر یک برنده شد. کارلوس باکا(30) و ویسنته ایبوکا(57) گل‌های تیم سویا را به ثمر رساندند. کریستین استوانی در دقیقه 61 یکی از گل‌ها را جربان کرد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت لالیگا