تبیان، دستیار زندگی
مۆسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، نسخه آزمایشی موبایل شبکه اجتماعی را رونمایی کرد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نسخه موبایلی شبکه اجتماعی تبیان رونمایی شد

نسخه موبایلی شبکه اجتماعی تبیان

مۆسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان، نسخه آزمایشی موبایل شبکه اجتماعی را رونمایی کرد.

به گزارش روابط عمومی، گسترش روزافزون شبکه‌های اجتماعی و نیاز کاربران به استفاده از این رسانه پویا و نیز توسعه دامنه استفاده از تلفن همراه و تبلت در زندگی امروز، سبب شده است تا مۆسسه فرهنگی و اطلاع‌رسانی تبیان در راستای تکریم کاربران و احترام به نیازهای آنان، یکی دیگر از امکانات جدید خود را رونمایی کند.

از این رو، نرم‌افزار کاربردی موبایل شبکه اجتماعی تبیان، توسط تیم مهندسین متخصص، طراحی و ارائه شد تا شبکه اجتماعی تبیان، بسیار سریع‌تر و آسان‌تر از گذشته، در دسترس مخاطب قرار گیرد.

این نرم افزار بر روی سیستم عامل اندرویدی 4.0 و بالاتر قابل اجراست. نسخه اول، تنها برای کاربرانی که از طریق وب‌سایت، عضو شبکه اجتماعی تبیان شوند، قابل استفاده خواهد بود.

از امکانات این نسخه می‌توان به امکان مشاهده مطالب همراهان، امکان مشاهده تازه‌ها، داغ‌ترین مطالب، مطالب برگزیده من، امکان مشاهده پست‌های تصویری، ویدئویی، صوتی، امکان مشاهده لینک‌ها، امکان شرکت در نظرسنجی‌ها، امکان مشاهده و ثبت نظرات، امکان پسندیدن و نپسندیدن مطالب و نظرات، امکان اشتراک مطلب متنی و تصویری و امکان اشتراک مطلب دیگران اشاره کرد.

کاربران برای دریافت نسخه اول آزمایشی نرم‌افزار موبایل شبکه اجتماعی تبیان، تحت سیستم عامل اندروید می‌توانند اینجا را کلیک کنند.

تنظیم: هومن بهلولی