تبیان، دستیار زندگی
مدیر ورزشی باشگاه اوساسونا از احتمال خارج شدن نام هافبک ایرانی این تیم از فهرست سرخپوشان پامپلونا در فصل جدید به دلیل عدم تکمیل مدارک انتقال وی به این تیم دسته دومی خبر داده اند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نکونام نمی تواند برای اوساسونا بازی کند!


مدیر ورزشی باشگاه اوساسونا از احتمال خارج شدن نام هافبک ایرانی این تیم از فهرست سرخپوشان پامپلونا در فصل جدید به دلیل عدم تکمیل مدارک انتقال وی به این تیم دسته دومی خبر داده‌اند.

نکونام

سایت‌ روزنامه موندو دپورتیوو با انتشار خبری اعلام کرده که اوساسونا ممکن است نتواند در فصل جدید از جواد نکونام استفاده کند، چون این بازیکن ایرانی هنوز نتوانسته نام خود را در سازمان لیگ اسپانیا (LFP) به ثبت برساند و ممکن است تا دو روز آینده که فرصت نقل‌وانتقالات تابستانی به پایان می‌رسد هم نتواند این کار را انجام دهد.

به گزارش این سایت دلیل عدم ثبت نام نکونام در LFP وجود یکسری مشکلات اداری در خصوص انتقال او از کویت بوده است. نکونام از ماه گذشته تاکنون در پامپلونا حضور داشته اما باشگاه اوساسونا هنوز نتوانسته است جواز انتقال بین‌المللی این بازیکن را جذب کند و این در حالی است که دوشنبه آخرین مهلت انجام این کار است.

در همین حال سایت خبری «دیاریو دناوارا» اسپانیا نیز از احتمال عدم ثبت نام نکونام در LFP‌ تا پایان مهلت نقل‌وانتقالات خبر داده و به نقل از پتار واسیلیویچ، مدیر ورزشی باشگاه اعلام کرده است که یکسری مدارک از سوی کویتی‌ها لازم است تا پروسه انتقال نکونام به اوساسونا کامل شود و اینکه باشگاه مضطربانه منتظر رسیدن این مدارک از کویت است.

سایت‌ روزنامه موندو دپورتیوو با انتشار خبری اعلام کرده که اوساسونا ممکن است نتواند در فصل جدید از جواد نکونام استفاده کند، چون این بازیکن ایرانی هنوز نتوانسته نام خود را در سازمان لیگ اسپانیا (LFP) به ثبت برساند و ممکن است تا دو روز آینده که فرصت نقل‌وانتقالات تابستانی به پایان می‌رسد هم نتواند این کار را انجام دهد

پتار واسیلیویچ در این خصوص اظهار داشت: هم مربی تیم (آنخل وسکای)، هم نکونام و همچنین مدیربرنامه‌های او تمام فشار‌های لازم را برای صورت گرفتن این انتقال آورده‌اند اما از دست من کاری جز صبر کردن برنمی‌آید. مشکل اینجاست که در کویت پنجشنبه و جمعه تعطیل است و اینجا شنبه و یکشنبه و این در حالی است که دوشنبه هم آخرین مهلت نقل‌وانتقالات و ثبت نام بازیکنان.

واسیلیویچ در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر نام نکونام در LFP ثبت نشود چه اتفاقی خواهد افتاد، گفت: قرارداد اوساسونا با نکونام فسخ می‌شود هرچند این احتمال وجود دارد که طرفین تا ماه ژانویه برای انتقال نکونام به تیم منتظر بمانند.

نکونام به دلیل تکمیل نبودن مدارک و عدم ثبت نامش در سازمان لیگ اسپانیا تاکنون نتوانسته در هیچ یک از بازی‌های رسمی این فصل اوساسونا به میدان برود.

بخش ورزشی تبیان