تبیان، دستیار زندگی
بیژن نوباوه،عضو جبهه پایداری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا درباره انتخاب کاندیداهای هیات نظارت بر مطبوعات از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:علاوه بر آقایان حمید رسایی ،نبویان و کامران ،آقای جواد هروی نیز برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات کاندی
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جدیدترین اتهام علیه لاریجانی


بیژن نوباوه،عضو جبهه پایداری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری آریا درباره انتخاب کاندیداهای هیات نظارت بر مطبوعات از سوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت:علاوه بر آقایان حمید رسایی ،نبویان و کامران ،آقای جواد هروی نیز برای عضویت در هیات نظارت بر مطبوعات کاندیدا شد که نتوانست رای لازم را اخذ کند .

لاریجانی

وی افزود:درحاضر آقایان رسایی،نبویان و کامران برای حضور در هیات نظارت بر مطبوعات انتخاب شدند و برای هیات نظارت بر صداوسیما نیز 5کاندیدا معرفی کرده ایم که از بین آنها 2نفر انتخاب می شوند.

نماینده مردم تهران درباره حواشی انتخاب هیات نظارت برمطبوعات تاکید کرد:مساله مهمی رخ نداد فقط چون آقای مطهری رای نیاورده بود آقای لاریجانی بیشتر روابط خانوادگی مدنظرشان بود به همین دلیل مخالفت کردند.

وی گفت:ما با انتخاب و معرفی این افراد می خواهیم بر رسانه ها تاثیر بگذاریم چراکه همه مطبوعات درحال حاضر دولتی و یک طرفه هستند لذا ازآنجایی که مساله ما پیگیری مردمی است بنابراین اشکالی ندارد کسی در هیات نظارت حضور داشته باشد که نظری غیر از دولتی ها بدهد .

نوباوه درباره نگرانی رسانه های اصلاح طلب از این انتخاب گفت:نگرانی اصلاح طلبان طبیعی است.به هرحال وقتی که دولت اصولگرا بود اصلاح طلبان تلاش می کردند در هیات نظارت بر مطبوعات حضور داشته باشند و امروز برعکس شده است این مشکلی ندارد و به نفع رسانه هاست.

وی گفت:بحث ما رسانه های اصلاح طلب و اصولگرا نیست در موضوع یارانه ها ما خواهان پرداخت آن به رسانه های ضعیف هستیم چراکه خلاف این موضوع درحال انجام است.

بخش سیاست تبیان

منبع: تابناک