تبیان، دستیار زندگی
هافبک تیم فوتبال جوانان ایران که برای مذاکره با باشگاه اتلتیکو اسپانیا راهی شهر مادرید شده است، روز سه شنبه قرارداد پنج ساله ای را با این باشگاه مطرح امضا خواهد کرد. این بازیکن روز دوشنبه نخستین تمرین خود را با تیم دوم اتلتیکومادرید برگزار کرد و قرار است
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

جزئیات مذاکره هافبک ایرانی با اتلتیکو


هافبک تیم فوتبال جوانان ایران که برای مذاکره با باشگاه اتلتیکو اسپانیا راهی شهر مادرید شده است، روز سه شنبه قرارداد پنج ساله ای را با این باشگاه مطرح امضا خواهد کرد. این بازیکن روز دوشنبه نخستین تمرین خود را با تیم دوم اتلتیکومادرید برگزار کرد و قرار است پس از حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا تمریناتش را به طور جدی با این تیم آغاز کند.

نادر عزت اللهی

نادر عزت‌اللهی ، در خصوص آخرین وضعیت مذاکره‌ سعید عزت‌اللهی با باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا، ضمن بیان مطلب فوق گفت: عصر یکشنبه وارد شهر مادرید شدیم که پس از استقبال خوب مسئولان باشگاه اتلتیکو، بلافاصله به همراه سعید در محل برگزاری تمرین این تیم حضور یافتیم.

وی با تقدیر و تشکر از همکاری سیروس محجوب مالک باشگاه ملوان و مسئولان دیگر این تیم که اجازه سفر سعید به اسپانیا را دادند، افزود: روز گذشته تیم زیر 19 سال اتلتیکو با تیم زیر 19 سال رئال بازی داشت که 2 بر یک به پیروزی رسید که مربیگری تیم رئال برعهده زین الدین زیدان بود. به همراه سعید آن بازی را از نزدیک تماشا کردیم و با مسئولان تیم صحبت‌هایی را انجام دادیم.

پدر هافبک تیم فوتبال جوانان ایران اضافه کرد: سعید برای نخستین مرتبه با تیم ب اتلتیکو تمرین کرد و مدیران و مربیان تیم از عملکردش بسیار رضایت داشتند. مدیر فنی این تیم پس از تمرین با من صحبت کرد و از شرایط فنی و آمادگی بدنی سعید ابراز رضایت داشت. ضمن اینکه دستیار اول دیه‌گو سیمونه سرمربی اتلتیکو هم این تمرین و عملکرد سعید را زیر نظر گرفته بود.

وی همچنین تاکید کرد: مسئولان اتلتیکو به من گفتند فیلم بازی‌های سعید را دیده بودند و عملکردش در تمرین هم باعث شد برای جذبش بیش از گذشته ترغیب شوند. آنها اعلام کردند با وضعیت مناسبی که سعید دارد، می‌تواند خیلی زود شانس حضور در تمرینات تیم اصلی اتلتیکو را هم بدست آورد.

نادر عزت‌اللهی در ادامه در خصوص نحوه عقد قرارداد با تیم اتلتیکو مادرید هم اظهار کرد: قرار است با حضور در محل باشگاه، بصورت رسمی با سعید قرارداد بسته شود. طبق توافق صورت گرفته این قرارداد 5 ساله بوده که پس از پایان سال نخست همکاری، 4 سال دیگر این قرارداد مشروط است.

وی با اشاره به اینکه سعید باید یک‌ماه دیگر صبر کرده و پس از اینکه رسما 18 ساله شد در تمرینات اتلتیکو حضور یابد، افزود: طبق توافق صورت گرفته قرار است پس از پایان رقابتهای قهرمانی جوانان آسیا در میانمار، سعید راهی اسپانیا شده و در تمرینات تیم اتلتیکو حضور یابد.

پدر هافبک تیم فوتبال جوانان ایران اضافه کرد: سعید برای نخستین مرتبه با تیم ب اتلتیکو تمرین کرد و مدیران و مربیان تیم از عملکردش بسیار رضایت داشتند. مدیر فنی این تیم پس از تمرین با من صحبت کرد و از شرایط فنی و آمادگی بدنی سعید ابراز رضایت داشت. ضمن اینکه دستیار اول دیه‌گو سیمونه سرمربی اتلتیکو هم این تمرین و عملکرد سعید را زیر نظر گرفته بود

مربی پیشین تیم‌های نوجوانان و جوانان فوتبال ایران با اشاره به اینکه باشگاه اتلتیکو با حضور وی نیز در اسپانیا موافقت کرده، یادآور شد: تیم‌های زیر 21 و 23 سال باشگاه اتلتیکو مادرید یک روز بعد از بازی‌های این تیم در لیگ قهرمانان اروپا، در رقابتهای زیر 21 و 23 لیگ قهرمانان اروپا به میدان می‌روند. بطور مثال اگر اتلتیکو روز چهارشنبه با منچستر بازی کند، تیم‌های زیر 21 و 23 سالش، روز پنجشنبه به دیدار تیم‌های منچستر در این رده می‌روند که فضای بسیار خوبی برای ارائه توانایی‌‎های بازیکنان جوان است.

وی در مورد برخورد مسئولان اتلتیکو مادرید با سعید خاطرنشان کرد: آنها استقبال بسیار خوبی از ما داشتند و به ما گفتند از یک هفته پیش منتظرمان بودند که من گفتم تاخیر در صدور ویزا باعث شد دیتر به اسپانیا و شهر مادرید سفر کنیم.

پدر هافبک تیم فوتبال جوانان ایران همچنین گفت: در تمرین صبح امروز برخورد بسیار خوبی با سعید شد. انگار همه او را می‌شناختند زیرا هم اعضای کادرفنی و هم بازیکنان استقبال بسیار خوبی از او داشتند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: مهر