تبیان، دستیار زندگی
پنجم خردادماه سال جاری، گزارشی مصور از وضعیت رقت بار مادر شهید جمال همتی سقزی منتشر شد که در پی آن، بنیاد شهید و استانداری تهران پیگیر موضوع شدند تا این مادر را از آن وضعیت خارج کنند، اما این پیگیری ها آنقدر سریع نبود که مرحومه جمشیدی ثابت از آن بهره مند
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خانه ابدی، خانه جدید شد


پنجم خردادماه سال جاری، گزارشی مصور از وضعیت رقت بار مادر شهید جمال همتی سقزی منتشر شد که در پی آن، بنیاد شهید و استانداری تهران پیگیر موضوع شدند تا این مادر را از آن وضعیت خارج کنند، اما این پیگیری ها آنقدر سریع نبود که مرحومه جمشیدی ثابت از آن بهره مند شود.

مادر شهید جمال همتی سقزی

مادر شهید جمال همتی سقزی که چندی پیش گزارشی از وضعیت نابسامان وی در خانه ای نامناسب منتشر شده بود، صبح دیروز به دیار باقی شتافت.

حاجیه خانم «کشور جمشیدی ثابت» در سن 70 سالگی و پس از بستری در بیمارستان بقیه الله الاعظم تهران به کما رفته بود، روز گذشته دار فانی را وداع گفت.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرری در گفتگوی تلفنی گفت: چندی پیش منزلی برای این مادر شهید اجاره شده بود که ایشان بعد از ترخیص از بیمارستان در نوبت اول، امور اداری آن را انجام دادند ولی متاسفانه مجددا وضعیت قلبی شان به وخامت کشید و در بیمارستان بستری شده و به رحمت خدا رفتند.

خانواده شهید همتی و همکاران بنیاد در حال برنامه ریزی جهت مراسم ترحیم این مادر بزرگوار هستند که خبر آن متعاقبا اعلام می شود

وی با اشاره به خاکسپاری مرحومه جمشیدی ثابت در قطعه 232 صالحین بهشت زهرا(س) گفت: خانواده شهید همتی و همکاران بنیاد در حال برنامه ریزی جهت مراسم ترحیم این مادر بزرگوار هستند که خبر آن متعاقبا اعلام می شود.

حسین نصرالله همچنین در مورد وضعیت نگهداری از دو فرزند جانباز مرحومه جمشیدی ثابت گفت: دو دختر این خانواده در خانه مادری شان زندگی می کردند که ان شا الله از این پس از برادران خود نگهداری خواهند کرد و بنیاد شهید خانه اجاره شده برای مادر شهید همتی را در اختیار آن ها قرار خواهد داد.

بخش فرهنگ پایداری تبیان


منبع: سایت مشرق