تبیان، دستیار زندگی
بر اساس نامه وزیر اقتصادبه خزانه دار کل کشور مقرر شده است میزان دریافتی سازمان صداوسیما از محل قراردادهای مشارکتی با دستگاه های اجرایی برآورد شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افشای پول‌های پرداختی دولت به صداوسیما


بر اساس نامه وزیر اقتصادبه خزانه دار کل کشور مقرر شده است میزان دریافتی سازمان صداوسیما از محل قراردادهای مشارکتی با دستگاه‌های اجرایی برآورد شود.

هزینه صدا و سیما

بر اساس نامه وزیر اقتصادبه خزانه دار کل کشور مقرر شده است میزان دریافتی سازمان صداوسیما از محل قراردادهای مشارکتی با دستگاه‌های اجرایی برآورد شود.

بر اساس نامه طیب نیا وزیر اقتصاد کشورمان به خزانه دار کل کشور، مقرر شده است با همکاری ذیحسابان دستگاههای اجرایی، میزان دریافتی سازمان صداوسیما از محل قراردادهای مشارکتی با دستگاههای اجرایی طی ساله92 و 93 برآورد و به وی اعلام شود.

قراردادهای مشارکتی به آن دسته از قراردادها در صدا وسیما گفته می شود که شرکتها، نهادها یا وزارتخانه ها با عقد قرارداد رسمی با صداوسیما، تلاش می کنند موارد مورد نظر خود را در برنامه های مناسبتی، سریالها و فعالیتهایی مانند مسابقات و سرگرمی ها منعکس کنند که این نوع قرارداد، ضمن انکه درآمد مناسبی را برای صداوسیما فراهم کرده، آنتن شبکه های مختلف رسانه ملی را نیز پر کرده است.

خزانه داری کل کشور نیز با ارسال بخشنامه ای به همه ذی حسابی ها و مدیران کل مالی وزارتخانه ها، شرکتها و سازمانهای دولتی، با اعلام ضرب الاجل 15 روزه برای ارسال مبالغ پرداختی به صداوسیما طی سالهای 92 و 93، از این مسئولان خواسته است مواردی چون موضوع قرارداد و مبلغ قرارداد را در کنار میزان پرداختی صورت گرفته به صداوسیما به این بخش ارسال کنند.

بر اساس نامه طیب نیا وزیر اقتصاد کشورمان به خزانه دار کل کشور، مقرر شده است با همکاری ذیحسابان دستگاههای اجرایی، میزان دریافتی سازمان صداوسیما از محل قراردادهای مشارکتی با دستگاههای اجرایی طی ساله92 و 93 برآورد و به وی اعلام شود

گفتنی است، پس از انتقادات حجت‌الاسلام روحانی، رییس‌جمهور كشورمان از برخی جهت‌گیری‌ها و اقدامات صدا و سیما، این نكته برای همه مشخص شد كه دولتی‌ها انتقادات جدی به رفتار رسانه ملی دارند؛ هرچند كه این انتقادات متعلق به دولت فعلی نبوده و همواره دولت‌های گذشته نیز تاكید می‌كردند كه رفتار صداو‌سیما با نظرات قوه مجریه همخوانی ندارد.

بخش سیاست تبیان


منبع : تابناک