تبیان، دستیار زندگی
استفاده از این تصویر همچنین بسیاری از کاربران اینترنت را غافلگیر کرد. ژانین دی ژیوانی که حرفه اش خبرنگاری است در این باره نوشته است آیا نتانیاهو دیوانه شده است؟
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

عکس جنجال برانگیز نتانیاهو


استفاده از این تصویر همچنین بسیاری از کاربران اینترنت را غافلگیر کرد.  ژانین دی ژیوانی که حرفه اش خبرنگاری است در این باره نوشته است آیا نتانیاهو دیوانه شده است؟


- واحد مرکزی خبر نوشت:

نتانیاهو

شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار گزارش داد اقدام نتانیاهو در انتشار عکس خبرنگار کشته شده آمریکایی در صفحه توییترش -که به قصد ارتباط دادن حماس و گروه تروریستی دولت اسلامی صورت گرفت- با واکنش هایی منفی مواجه شد.

این شبکه گزارش داد، نخست وزیر اسرائیل در صفحه توئیتر خود پیامی گذاشته که جنجال گسترده ای به پا کرده است. روزنامه اورشلیم پست این پرسش را مطرح کرده است که آیا نتانیاهو خیلی تند نمی رود؟ زیرا او در توئیتر خود از تصویر اعدام جیمز فولی، خبرنگار آمریکایی برای مقایسه حماس و دولت اسلامی استفاده کرده است.

استفاده از این تصویر همچنین بسیاری از کاربران اینترنت را غافلگیر کرد.  ژانین دی ژیوانی که حرفه اش خبرنگاری است در این باره نوشته است آیا نتانیاهو دیوانه شده است؟ او با استفاده از عکس جیمز فولی تلاش می کند در میدان جنگ تبلیغاتی امتیاز بدست آورد.  این خبرنگار می نویسد حماس می تواند هر چیزی باشد اما هم رده دولت اسلامی نیست.

اعدام 21 جاسوس در غزه طی دو روز

مقاومت اسلامی فلسطین 7 جاسوس دیگر رژیم صهیونیستی را اعدام کرد تا تعداد جاسوسانی که از صبح امروز جمعه در غزه اعدام شده‌اند به 18 تن برسد.

به گزارش تسنیم به نقل از شبکه الرأی، مقاومت اسلامی فلسطین اعلام کرد که بعد از نماز جمعه 7 جاسوس اسرائیل را اعدام کرده است.

مقاومت فلسطین همچنین صبح امروز جمعه 11 جاسوس اسرائیل را اعدام کرد.

روزنامه اورشلیم پست این پرسش را مطرح کرده است که آیا نتانیاهو خیلی تند نمی رود؟ زیرا او در توئیتر خود از تصویر اعدام جیمز فولی، خبرنگار آمریکایی برای مقایسه حماس و دولت اسلامی استفاده کرده است

یک پایگاه امنیتی فلسطینی نزدیک به حماس نیز دیروز اعلام کرد که مقاومت فلسطین 7 جاسوس را که برای اسرائیل جاسوسی می‌کردند دستگیر و 3 جاسوس دیگر را نیز اعدام کرد.

بدین ترتیب جاسوس‌های اعدامی  اسرائیل در غزه طی 2 روز گذشته به 21 نفر رسید.

این در حالی است که گردان‌های القسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی حماس از به شهادت رسیدن 3 تن از فرماندهان خود در حملات هوایی اسرائیل به منزل آنان در تل السلطان خبر داد.

این 3 فرمانده برجسته حماس محمد ابوشماله، محمد برهوم و رائد العطار نام داشتند که در حملات هوایی رژیم صهیونیستی در شرق رفح به شهادت رسیدند.

العطار در عملیات ربودن گلعاد شالیت در سال 2006 مشارکت داشت و اسرائیل پیش از این در جریان حمله به غزه تلاش کرده بود که العطار را به شهادت برساند.

فرآوری : رضوانی

بخش سیاست تبیان


منابع:الف/ تابناک

مطالب مرتبط:

7 زن خطرناک داعش را بشناسید

خطر داعش به اوباما و مرسی رسید

پرچم‌های داعش کجا چاپ می‌شود؟