تبیان، دستیار زندگی
مرکز آموزش الکترونیکی موسسه تبیان قصد دارد با بهره گیری از اساتید مجرب دوره های برنامه نویسی و طراحی وب را به شرح زیر برگزار نماید. در این دوره ها مباحث کلاس به گونه ایی طراحی شده اند که کلیه مطالبی که برای ساخت یک برنامه تجاری کاربردی مورد نیاز است را پو
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دوره های برنامه نویسی و طراحی وب

بدون شک ویژوال استودیو مهم ترین ابزار پیاده سازی برنامه های دات نت در هر یک از زبانهای برنامه نویسی مایکروسافت  از جمله VB  و C# و ... میباشد. در دوره اصول و مبانی برنامه نویسی  .net علاوه بر آشنایی با اصول و مقدمات برنامه نویسی در دات نت و آشنایی با syntax دستورات در C#, امکانات مختلف محیط ویژوال استودیو به فراگیران معرفی شده و نحوه بکارگیری این امکانات طی انجام مثالهایی عملی به فراگیران آموزش داده می شود تا در ادامه راه بتوانند به سادگی از این ابزار قدرتمند در پیاده سازی مقاصد خود در دنیای دات نت استفاده نمایند.

همچنین داشتن یک دیدگاه اصولی و علمی از مفاهیم شی گرایی به یک برنامه نویس کمک میکند تا در ادامه مسیر و روند رو به رشد خود در دنیای برنامه نویسی از پایه علمی قوی برخوردار بوده و روشها و تکنولوژی های جدید را راحت تر از سایر برنامه نویسان درک و استفاده نماید. از این رو در دوره برنامه نویسی شی گرا در C# سعی شده کلیه مفاهیم پایه ایی Object Oriented با ذکر مثالهایی از دنیای واقعی برای فراگیران تشریح گردد.

در دوره ای تخصصی تر به نام آموزش برنامه نویسی ویندوز با C# و ویژوال استودیو 2013  نحوه پیاده سازی سیستم های Desktop در محیط Windows Forms  و کسب مهارت در پیاده سازی سیستم های مبتنی بر داده (Data base centric) با استفاده از امکانات ADO.net  آموزش داده می شود.

دوره طراحی و ساخت وب سایت شامل آموزش HTML , CSS, و javascript وJquery. به منظور ساخت صفحات وب است.

در این دوره مباحث کلاس به گونه ایی طراحی شده اند که کلیه مطالبی که برای ساخت یک برنامه تجاری کاربردی مورد نیاز است را پوشش دهند. همچنین از طریق انجام مثالهای عملی و کاربردی در کلاس و ارائه تکلیف خانگی به فراگیران سعی شده تا فراگیران را در جهت ورود عملی و حرفه ایی به بازار کار یاری رسانیم.

روند اجرای دوره:

دوره با ارسال پیامی به صندوق پستی فراگیران و تلفن همراه آنان آغاز می شود. فراگیران می توانند با نام کاربری و رمز عبور خود در سایت تبیان وارد سامانه مدیریت آموزش تبیان (lms.tebyan.net) شده و به دوره خود وارد شوند.

محتوای آموزشی دروس از طریق این سامانه در اختیار فراگیران قرار می گیرد.

در طول برگزاری دوره تکالیفی برای فراگیران تعریف شده و همچنین کلاس های آنلاین با حضور مربی درس برگزار می شود.

در نهایت، در پایان دوره جهت ارزیابی نهایی فراگیران، زمون نهایی برگزار شده و به فارغ التحصیلان گواهی پایان دوره از طرف موسسه تبیان اعطاء می گردد.

هم چنین به نفرات برتر این دوره ها بن تخفیف برای ثبت نام در دوره های مجازی دیگر تبیان اهدا خواهد شد.

جهت ثبت نام به بخش برنامه نویسی و طراحی وب در صفحه دوره های آموزش مجازی تبیان مراجعه فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش سوالات متداول مراجعه فرمایید.

راهنمای ثبت نام در دوره های مجازی را می توانید در صفحه راهنمای ثبت نام دوره ها ببینید.

سوالات خود را در قسمت مشاوره دوره های مجازی مطرح نمایید.