تبیان، دستیار زندگی
نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران وزارت آموزش و پرورش در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی نقش مهمی را بر عهده دارند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مدیران آموزش و پرورش در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی نقش مهمی را بر عهده دارند.

مدیران آموزش و پرورش در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی نقش مهمی را بر عهده دارند


نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران وزارت آموزش و پرورش در زمینه مقابله با تهاجم فرهنگی نقش مهمی را بر عهده دارند.


محمدرضا محسنی ثانی، در جمع مدیران کل آموزش و پرورش کشور اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری و تاکیداتی که ایشان در خصوص مقوله‌های فرهنگ و تعلیم و تربیت دارند باید مورد توجه مدیران این وزارت‌خانه باشد.

امروز یکی از اصلی ترین چالش‌های پیش رو تهدید فرهنگی است که از سوی کشورهای بیگانه به سمت کشور ما سرازیر شده است و در این بخش برای مقابله با تهدیدات این چنینی مدیران حوزه آموزش و پرورش نقش مهمی را بر عهده دارند.

وی با اشاره به اینکه در سایه تلاش همه جانبه مسولان کشور تهدیدات جغرافیایی و سرزمینی از ایران دور شده است خاطرنشان کرد: امروز یکی از اصلی ترین چالش‌های پیش رو تهدید فرهنگی است که از سوی کشورهای بیگانه به سمت کشور ما سرازیر شده است و در این بخش برای مقابله با تهدیدات این چنینی مدیران حوزه آموزش و پرورش نقش مهمی را بر عهده دارند.

محسنی ثانی ادامه داد: با توجه به اینکه پایین بودن نرخ بهره وری به عنوان یکی از مشکلات جدی کشورمان در شرایط فعلی مطرح است باید برای توسعه بخش آموزش فنی و حرفه ای و استفاده از دانش آموختگان این بخش در بازار کار برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم تا این موضوع باعث افزایش نرخ بهره وری گردد.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان