تبیان، دستیار زندگی
مدیر کانون فرهنگی تربیتی المهدی(عج) و رابط پانا در ناحیه 2 آموزش و پرورش تبریز گفت : دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه 2 تبریز در رقابتها و مسابقات مرحله ناحیه ای و استانی در سال تحصیلی 93-92 خوب درخشیدند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه 2 تبریز در مسابقات و جشنواره ها خوب درخشیدند.

دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه 2 تبریز در مسابقات و جشنواره ها خوب درخشیدند


مدیر کانون فرهنگی تربیتی المهدی(عج) و رابط پانا در ناحیه 2 آموزش و پرورش تبریز گفت : دانش آموزان و فرهنگیان ناحیه 2 تبریز در رقابتها و مسابقات مرحله ناحیه ای و استانی در سال تحصیلی 93-92 خوب درخشیدند.


فریناز رستمی در گفتگوی اختصاصی با پانا در رابطه با نتیجه اجرای طرح جشنواره الگوی های تدریس مقطع ابتدایی گفت : تیم منتخب آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریز در این جشنواره از میان 5 ناحیه و 34منطقه وشهرستان رتبه اول را کسب کرد.

وی افزود:اسامی این تیم موفق عبارتند از : زهرا صابر ، صحاب عارف ، فاطمه حضرتی ، فاطمه یاری ، باهره شعار قدیم ، لیلا نفیسی .

رستمی تصریح کرد: در این رقابت تیم فرهنگیان آموزش وپرورش ناحیه 5 تبریز رتبه دوم و فرهنگیان شرکت کننده از شهرستان ملکان رتبه ی سوم را کسب کردند.

مدیر کانون المهدی در پاسخ به نتایج جشنواره درس پژوهی اظهار داشت : درآموزش و پرورش ناحیه 2 تبریز آموزشگاه حضرت خدیجه کبری رتبه اول ناحیه ، آموزشگاه شهید اسماعیلی و استاد جعفری به طورمشترک رتبه دوم ونرجس رتبه چهارم را در ناحیه کسب کردند.

در این رقابت تیم فرهنگیان آموزش وپرورش ناحیه 5 تبریز رتبه دوم و فرهنگیان شرکت کننده از شهرستان ملکان رتبه ی سوم را کسب کردند.

رستمی در رابطه با نتایج مسابقات فرهنگی وهنری دانش آموزان و فرهنگیان آموزش و پرورش ناحیه 2اظهارداشت : در این مسابقات که در 30 رشته علمی بین دانش آموزان وفرهنگیان اجرا شد تعداد 29نفر رتبه اول ، تعداد 16 نفر رتبه دوم وتعداد 34 نفر رتبه سوم را کسب نموده اند که جوایز این دانش آموزان و فرهنگیان در مرحله افتتاحیه کلاسهای تابستانی ناحیه از طرف مسئولین اهداشد.

مدیر کانون المهدی در خصوص طرح دادرس که در اردوگاه الغدیر با همکاری سازمان هلال احمر وآموزش و پرورش در دو روز متوالی برای دختران و پسران اجرا شد، گفت : این طرح از طرف اداره کل آموزش وپرورش استان و سازمان هلال احمر به صورت مشترک دربین دانش آموزان مقطع متوسطه (دوره اول ،دوم ) بصورت مجزا برای دختران و پسران در دو روز برگزار شد که تعداد دانش آموزان شرکت کننده از آموزش وپرورش ناحیه 2 تبریز پسرها 238 نفر ودخترها 252 نفر بودند که این دوره باموفقیت اجراشد و در پایان توسط مسئولین استانی مورد ارزیابی قرار گرفتند .


منبع: خبر گزاری پانا

بخش سفیران تبیان