تبیان، دستیار زندگی
به منظور ارائه خدمات 70پایگاه انتخاب رشته توسط آموزش و پرورش شهر تهران برپا شد .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آغاز ارائه خدمات مشاوره ای جهت انتخاب رشته به دانش آموزان

آغاز ارائه خدمات مشاوره ای جهت انتخاب رشته به دانش آموزان


به منظور ارائه خدمات 70پایگاه انتخاب رشته توسط آموزش و پرورش شهر تهران برپا شد .


والدین و دانش آموزان جهت انتخاب رشته لازم است صرفا به مراكز و پایگاه های دارای مجوز مراجعه نمایند .

شایان ذكر است تمامی پایگاه های مشاوره انتخاب رشته شهر تهران ملزم به اخذ مجوز از اداره كل آموزش وپرورش شهرتهران می باشند .

همچنین اداره مشاوره آموزش وپرورش شهر تهران برای كمك به دانش آموزان و والدین آنان و پیشگیری از سوء استفاده افراد و موسسات غیر مجاز، اقدام به برنامه ریزی جهت تشكیل پایگاه های مشاوره انتخاب رشته كنكور و موسسات آموزش عالی نموده است .

قابل ذكر است در این راستا كمیته ای در آموزش وپرورش  شهر تهران تشكیل و مقرر گردید تعدادی پایگاه مشاوره انتخاب رشته ایجاد شود .

همچنین با تصویب كمیته برنامه ریزی پایگاه های مشاوره انتخاب رشته، همزمان با اعلام نتایج كنكور بیش از 70 پایگاه مشاوره انتخاب رشته كنكور در مناطق نوزده گانه آموزش وپرورش شهر تهران فعالیت خود را آغاز می كنند.

داوطلبین لیست اسامی وآدرس پایگاه های مجاز مشاوره انتخاب رشته را می توانند از سایت اداره كل آموزش وپرورش شهرتهران دریافت نمایند.

گفتنی است در این پایگاه ها برای داوطلبین از خانواده های معزز شهدا، فرهنگیان، جانبازان، آزادگان تخفیف ویژه تا 50 درصد در نظر گرفته شده است . داوطلبین تحت پوشش مراكز خیریه، كمیته امداد و بهزیستی با ارائه معرفینامه از تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد.


منبع:خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان