تبیان، دستیار زندگی
کمیته بانوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امشب 30 تیرماه آخرین برنامه های خود را در غرفه های هنری و نابینایان اجرا می کند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

نگاهی به آخرین برنامه های کمیته بانوان در نمایشگاه قرآن

نمایشگاه قرآن

کمیته بانوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم امشب 30 تیرماه آخرین برنامه های خود را در غرفه های هنری و نابینایان اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی، کمیته بانوان نمایشگاه قرآن امروز دوشنبه 30 تیرماه آخرین برنامه های خود را در دو غرفه نابینایان و هنری برگزار می کند.

بر همین اساس در غرفه هنری امشب نیز همچون شب های گذشته هنرهای قرآنی با حضور هنرمندان برجسته کشور آموزش داده می شود.

در این شب مهپاره اکبری، محقق لباس های اقوام و لباس های مدرن هنر سوزن دوزی را آموزش خواهد داد. همچنین شیرین حمزه لو قلم زنی روی مس و نقره، لیلا وزیری خط ثلث، صدف انتظار شبستری خط معلی، آنیتا هرندی معرق، ستاره انتظار شبستری هنر آبرنگ، مریم میرزایی طراحی ونقش فرش آموزش داده خواهد شد.

همچنین در غرفه نابینایان نیز سخنرانی دکتر سیدحسین امیدیان، پژوهشگر نجوم و کیهان شناسی با موضوع خلقت آسمان و زمین از منظر قرآن برگزار خواهد شد.

ارائه مقاله «تحلیل قرآن و نهج البلاغه» توسط خانم دکتر نجله خندق یکی دیگر از برنامه های غرفه نابینایان است.

در این کمیته برنامه های مربوط به ثبت نام در خانواده یاسین، مسابقه فضیلت سوره یاسین و کتابخانه دیجیتال از دیگر برنامه هایی است که در کمیته بانوان بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم اجرا می شود.

تنظیم: هومن بهلولی