تبیان، دستیار زندگی
مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 تهران گفت: اکثر مناطق تهران نیازمند کمک خیرین مدرسه ساز هستند و ظرفیت کمک خیرین بیشتر از ارقامی است که اعلام می شود .
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

بازسازی مدارس تعطیل شده بالای 50 سال قدمت با کمک خیرین

بازسازی مدارس تعطیل شده بالای 50 سال قدمت با کمک خیرین


مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 تهران گفت:  اکثر مناطق تهران نیازمند کمک خیرین مدرسه ساز هستند و ظرفیت کمک خیرین بیشتر از ارقامی است که اعلام می شود .


سعید رپوشه اظهار داشت: حدود 9 مدرسه منطقه 9 در بافت فرسوده قرار گرفته است که باید تخریب و بازسازی شوند همه این مدارس در لیست سازمان نوسازی مدارس آمده است.

وی افزود: البته مدارس بسیاری از جمله " امام موسی صدر" در این منطقه وجود دارند که بیش از 50 سال قدمت داشته و به دلیل فرسودگی بیش ازحد چند سالی است از ورود دانش آموزان به آن ها جلوگیری شده است، همه مدارس فرسوده در فهرست بازسازی و نوسازی قرار گرفته اند.

رپوشه ابراز امیدواری کرد که با حمایت خیررین مدرسه ساز بتوانیم به زودی بازسازی و تعمیر اینگونه مدارس را آغاز کرده و در جهت تامین فضای آموزشی منطقه گام موثری برداریم.

همه مناطق تهران نیاز مند کمک خیرین مدرسه ساز هستند و امیدواریم بتوانیم با شناسایی افراد خیر در سطح منطقه مدارس فرسوده را بازسازی کنیم .

مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 تهران ادامه داد: اکنون در منطقه 9 یک مدسه در حال ساخت داریم که حدود 45 درصد آن توسط سازمان نوسازی مدارس ساخته شده و بقیه این طرح قرار است با کمک مجمع خیرین مدرسه ساز تکمیل شود .

وی یادآورشد : همه مناطق تهران نیاز مند کمک خیرین مدرسه ساز هستند و امیدواریم بتوانیم با شناسایی افراد خیر در سطح منطقه مدارس فرسوده را بازسازی کنیم .

رپوشه خاطرنشان کرد: خوشبختانه طی سال های اخیر فرهنگ مدرسه سازی در جامعه گسترش یافته و همه به اهمیت موضوع تعلیم و تربیت پی برده اند و به طور قطع ظرفیت کمک خیرین در تهران بیشتر از ارقام کنونی است .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان