تبیان، دستیار زندگی
آموزش و پرورش استثنایی کشور طی سالهای گذشته همواره حضورفعالی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم داشته است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

حضور مستقل آموزش و پرورش استثنایی در نمایشگاه قرآن

حضور مستقل آموزش و پرورش استثنایی در نمایشگاه قرآن


آموزش و پرورش استثنایی کشور طی سالهای گذشته همواره حضورفعالی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم داشته است.


وجیه الله پرویزی اظهار داشت: همانطور که می دانید آموزش و پرورش استثنایی کشور طی سالهای گذشته همواره حضورفعالی در نمایشگاه بین المللی قرآن کریم داشته است.

وی افزود: سالهای گذشته آموزش و پرورش استثنایی در بخش آموزش نمایشگاه قرآن همراه با سایر بخشهای آموزش و پرورش در مجموعه ای تحت عنوان فرشتگان زمینی با نمایشگاه قرآن کریم همکاری داشت که طی آن دانش آموزان استثنایی آخرین دستاوردهای علمی و هنری خود را در زمینه های قرآنی در معرض دید عموم قرار می دادند.

امسال فضای مناسبی در اختیار آموزش و پرورش استثنایی کشور قرار گرفته تا دانش آموزان استثنایی فعالیت های خود را در معرض دید عمومی قرار دهند.

رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گفت: امسال در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم آموزش و پرورش استثنایی کشور طبق توافقاتی که با مسئولین نمایشگاه داشته به صورت مستقل در بخشی جداگانه شرکت می کنیم.

وی تصریح کرد: امسال فضای مناسبی در اختیار آموزش و پرورش استثنایی کشور قرار گرفته تا دانش آموزان استثنایی فعالیت های خود را در معرض دید عمومی قرار دهند.

پرویزی با بیان اینکه در شهر تهران 7 گروه از دانش آموزان استثنایی در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور می یابند گفت: این دانش آموزان شامل آسیب دیدگان بینایی، شنوایی، کم توان ذهنی، معلولین جسمی حرکتی، چند معلولیتی، اختلالات رفتاری و یادگیری هستند.


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان