تبیان، دستیار زندگی
معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این مطلب که برای اسرائیل ممکن نیست به حمله علیه ایران بیندیشد، تاکید کرد : اگر اسرائیل دست به چنین اقدامی بزند در صحنه بین المللی منزوی می شود. به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از رادیو سوا...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انزوای اسرائیل در صحنه بین المللی


معاون نخست وزیر رژیم صهیونیستی با بیان این مطلب که برای اسرائیل ممکن نیست به حمله علیه ایران بیندیشد، تاکید کرد : اگر اسرائیل دست به چنین اقدامی بزند در صحنه بین المللی منزوی می شود.

به گزارش خبرگزاری مهربه نقل از رادیو سوا، "شیمون پرز" مدعی شد: نیت های این رژیم درقبال ایران دشمن ستیزانه نیست.

وی درگفتگویی که با شبکه دوم تلویزیون اسرائیل انجام داد، درپاسخ به این سوال که آیا در صورتی که دیگر کشورها نتوانستند ایران را قانع کنند که دست از غنی سازی اورانیوم بردارد، برای اسرائیل شایسته است که به این کشورحمله کند یا خیر؟ گفت: برای اسرائیل بهتراست که هرگز به این موضوع فکر نکند.

وی افزود: "من معتقدم برای اسرائیل ممکن نیست که به این مسئله بپردازد و اگر به ایران حمله کند درصحنه بین المللی منزوی می شود".

پرز اعلام کرد: اسرائیل باید وجهه حقیقی "محمود احمدی نژاد" رئیس جمهوری ایران که خواستار ریشه کنی اسرائیل است، شناسایی کند.

معاون "ایهود اولمرت" خاطرنشان کرد : "احمدی نژاد" یکی از تنها رهبران جهان است که خواستار نابودی اسرائیل است و ایران که عضو سازمان ملل متحد است کشور دیگری ( بنابر آنچه آنان سرزمین های اشغالی فلسطینیان را کشور می شمرند) را نیز که عضو این سازمان است، تهدید به ریشه کنی می کند و این درحالی است که بیشتر کشورهای جهان درقبال این موضوع سکوت می کنند.


لینک مطالب مرتبط:

احمدی نژاد: از شرفمان دفاع می كنیم

رنگ لباس احمدی نژاد هم مهم بود!

واكنش رژیم صهیونیستی به اظهارات سیدحسن نصرالله

شکست محال است!