تبیان، دستیار زندگی
حداد عادل برای دومین بار اعتراف كرد كه محمود احمدی نژاد هزینه های بسیار زیادی را به كشور وارد كرده كه این هزینه ها به پای اصولگرایان هم نوشته شده است.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اعترافات حداد عادل درباره احمدی‌نژاد


حداد عادل برای دومین بار اعتراف كرد كه محمود احمدی‌نژاد هزینه‌های بسیار زیادی را به كشور وارد كرده كه این هزینه‌ها به پای اصولگرایان هم نوشته شده است.

حدادعادل و احمدی نژاد

اعتراف صریح حدادعادل به هزینه‌های تحمیل شده از سوی احمدی‌نژاد به اصولگرایان برای دومین بار.

غلامعلی حدادعادل برای دومین بار اظهار کرده است كه محمود احمدی‌نژاد هزینه‌های بسیار زیادی را به كشور وارد كرده كه این هزینه‌ها به پای اصولگرایان هم نوشته شده است. وی عدم انتقاد جریان اصولگرایی از محمود احمدی‌نژاد را ترس از امتیاز گرفتن اصلاح‌طلبان عنوان كرد.

غلامعلی حدادعادل در مصاحبه‌ای با سایت خبری «پارس» گفته: «دولت آقای احمدی‌نژاد در چهار سال دوم خود، هزینه‌های بسیار بالایی را به نظام و كشور تحمیل كرد كه همه این هزینه‌ها و خسارت‌ها به پای اصولگرایان نوشته شد.» حدادعادل دلیل نبود این شهامت را این‌طور توضیح داده است كه «در مقابل احمدی‌نژاد امكان فریاد نداشتیم كه مبادا اصلاح‌طلبان امتیاز بگیرند.»

البته او در ادامه گفت‌وگویش گفته كه «سكوت و همراهی (با احمدی‌نژاد) نیز در مقاطعی ممكن نبود» اما توضیحی درباره مصداق‌های این سكوت شكستن‌ها نداده است. حدادعادل اما از حضور احمدی‌نژاد به عنوان دلیلی برای سردرگمی اصولگرایان هم یاد كرده است و گفته: «در سال آخر خاتمی، فضای خوبی بین اصولگرایان حاكم بود اما با آمدن احمدی‌نژاد بسیاری از اصولگرایان دچار سر‌درگمی شدند.»

بخش سیاست تبیان

منبع : تابناک