تبیان، دستیار زندگی
ناظر بازی ایران با برزیل در اولین گزارش پوئن منفی را به پای فدراسیون نوشت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

امتیاز منفی برای والیبال ایران


ناظر بازی ایران با برزیل در اولین گزارش پوئن منفی را به پای فدراسیون نوشت.
والیبال ایران

در حالی که fivb برحضور بانوان در سالن برای تماشای بازی والیبال تاکید دارد اما امسال جای بانوان در سالن خالی بود. ممنوعیتی که با شکایت بعضی گروه ها از محمدرضا داورزنی اجرایی شده. راه ندادن بانوان تماشاگر نبود برنامه سرگم کننده ،قطع برق ومشکل اینترنت سالن 12 هزار نفری آزادی ولادیمیر چوک ناظر صربستانی fivb برای هفته چهارم لیگ جهانی را شاکی کرد ،طوری که برای آن گزینه very poor را نوشت.

با اینکه میزبانی تهران برای لیگ جهانی از نظر یرگزاری مسابقه، هماهنگی،پخش بازیها با سیستم h.d ،ویدئو چک،نظم و داخل سالن،کف پوش زمین ،نور و تهویه هوا very goodگرفت اما چند مورد هم پوئن منفی داشت.سعید درخشنده مسئول امور بین الملل فدراسیون والیبال با تایید این مساله می گوید:«ناظر صربستانی بعداز بازی گزارشی را نوشت که در آن به نبود بانوان تماشاگر،برنامه سرگرم کننده قبل از شروع بازی ،قطعی اینترنت ،وجود تبلیغ روی در و دیوار سالن پوئن منفی برای ایران نوشته است.»

راه ندادن بانوان تماشاگر نبود برنامه سرگم کننده ،قطع برق ومشکل اینترنت سالن 12 هزار نفری آزادی ولادیمیر چوک ناظر صربستانی fivb برای هفته چهارم لیگ جهانی را شاکی کرد ،طوری که برای آن گزینه very poor را نوشت

به گفته او قطعی اینترنت تنها اعتبار ایران را خدشه دار می کند:«من نمی دانم چطور برای اجلاس سران اسلامی که کلی کشور می آید اینترنت مشکل پیدا نمی کند و همه چیز به خوبی انجام می وشد اما برای یک مسابقه دائم اینترنت قطع می شود. این مساله فقط آبروی ما را می برد.» او پوشاندن تبلیغات اسپانسر تیم ملی در سالن را به خواست ناظر فدراسیون جهانی می داند:«طبق قانون fivb هیچ تبلیغی نباید از در و دیوار سالن اویزان باشد. بلکه تبلیغات تنها روی ledانجام می شود.چوک هم وقتی تبلیغات را دید گفت انها را بپوشانند و حتی تبلیغی که زیر اسکوربرد بود را پایین آوردند.»

بخش ورزشی تبیان

منبع : خبرانلاین