تبیان، دستیار زندگی
ویژه‌نامه الکترونیکی «صبح عاشقی» ویژه نیمه شعبان با بخش‌های مختلفی در سایت تبیان منتشر شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتشار ویژه‌نامه الکترونیکی صبح عاشق در تبیان

ویژه نامه صبح عاشق

ویژه‌نامه الکترونیکی «صبح عاشقی» ویژه نیمه شعبان با بخش‌های مختلفی در سایت تبیان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی، ویژه‌نامه الکترونیکی «صبح عاشق» با بخش‌های مختلفی شامل کلیپ‌، نواهنگ، تصاویر ویژه، پیامک‌های مهدوی، قفسه، از لابه‌لای متون، بشنو از دل و ترنم انتظار در سایت تبیان منتشر شد.

بخش قفسه شامل سرفصل‌هایی همچون کتابخانه تخصصی مهدوی، بانک جامع مقالات مهدوی و نگاهی بر کتاب « دایرة المعارف موعود آخرالزمان» است.

همچنین روز موعودِ موسای قوم خاتم، آزمون امامت با ولادت پنهانی، حکایتی از سحرگاه حساس میلاد موعود، کودکی خردسال عهده‌دار مقام والای امامت، جامعه منتظر، و بیماریِ خطرناک «بی‌تفاوتی»!، «انتظار»، همین دوستی و دشمنی است، انتظار و بهداشت روانی بشر امروز، شادی اصیل در منطق زیبای انتظار، دعا برای فرج واجب است؟، آماده خروج دجال باشید!، تشرف و توشه نورانی، جمکران نشانی از خانه یار، اگر تعداد اصحاب به 313 نفر می‌رسید...، جهان پس از ظهور آخرالزمان، شفای شیخ حرّ با دعای امام عصر(عج) از سرفصل‌های بخش از لابه لای متون به شمار می‌رود.

از سرفصل‌های بخش بشنو از دل می‌توان به قطره‌های اشک، صدای پای بهار،ساعت‏‌های ناباوری، آن لحظه ‏خوشبخت،روزی که تو می ‌آیی، مرا ببخش، مردی از عشیره خورشید، چشم‌های مضطر، بخوان دعای فرج را، دعا اثر دارد و از سرفصل‌های بخش ترنم انتظار می‌توان به مکن دل دل ای دل بزن دل به دریا، فقط در هوای تو،آرامش اقیانوس، به امّید روز سبز،آخرین خُمِ خدا، چلّه انتظار و کرانه دریا اشاره کرد.

همچنین حُسن ختام عشق، طلوع ماندگار،عطر بهار، چشمه فیض، سپیده امید و عصاره خلقت از ویژه‌نامه‌های پیشین تبیان با موضوع ظهور آقا امام زمان(عج) است.

این ویژه‌نامه توسط بخش مهدویت تبیان توسط ابوالفضل صالح صدر تهیه و تنظیم شده است. همچنین فرحناز قمصری طراحی و گرافیک آن را برعهده دارد.

کاربران برای مشاهده ویژه‌نامه عطرعاشقی می‌توانند اینجا را کلیک کنند.

در بخشی از این ویژه‌نامه آمده است: «علم، بیست و هفت حرف است. تمامِ آنچه پیغمبران آورده‌اند، دو حرف است و مردم تاکنون بیش از آن دو حرف را ندانسته‌اند، پس زمانی که قائم(عج)، قیام می‌کند، بیست و پنج حرف دیگر را بیرون می‌آورد و آن را در میان مردم منتشر می‌سازد و آن دو حرف را هم به آنها ضمیمه می‌نماید، تا آن که بیست و هفت حرف (علم) را منتشر می‌کند.

تنظیم: هومن بهلولی