تبیان، دستیار زندگی
مدیرعامل استقلال گفت: آبرویم را طبق اخلاص گذاشتم و آمدم و امیدوارم با کمک اسپانسر و وزارت ورزش که مرا را به انجام کار فرا خوانده‌اند بتوانیم تیم را به اوج برسانبم.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افشارزاده: آمده‌ام استقلال را به اوج برسانم


مدیرعامل استقلال گفت: آبرویم را طبق اخلاص گذاشتم و آمدم و امیدوارم با کمک اسپانسر و وزارت ورزش که مرا را به انجام کار فرا خوانده‌اند بتوانیم تیم را به اوج برسانبم.

بهرام افشارزاده مدیرعامل این باشگاه پس از حضور معرفی بازیکنان جدید استقلال گفت: این 5 نفر بازیکنانی هستند که به طور قطعی به جمع ما ملحق شده اند و مدت قرارداد آنها 2 تا 3 ساله است.

افشارزاده

وی افزو:د اسامی بقیه بازیکنانی نیز که با آنها صحبت شده و به توافقات ضمنی رسیده ایم متعاقباً اعلام می شود.

در حاشیه مراسم یکی از هواداران استقلال که به نمایندگی از هوادارانی که جلوی درب باشگاه تجمع کرده بودند در این نشست خبری حاضر شده بود پیام تشکر و قدردانی آن ها را به مدیرعامل استقلال و دیگر اعضای این باشگاه به جهت تلاش شبانه روزی برای بستن تیمی قوی و منسجم در فصل آتی مسابقات رساند.

افشارزاده در پاسخ به ابراز احساسات هوادار گفت: مکتب استقلال مکتب مردانگی صفا و صمیمیت است در این مجموعه همه اعضا کاملاً یک دست بوده و سعی بر آن است انجام کارها به نحو احسن صورت بگیرد.

مدیرعامل استقلال تاکید کرد: آبروی خود را طبق اخلاص گذاشتم و به استقلال آمدم و امیدوارم با کمک اسپانسر و وزارت ورزش که مرا را به انجام این کار فرا خوانده اند بتوانیم استقلال را به اوج برسانم.

مدیرعامل باشگاه استقلال خاطر نشان کرد: جا دارد در اینجا از همه هواداران و کسانی که تلاش شبانه روزی در جذب بزیکنان داشته و دارند تشکر ویژه کنم به خصوص آقایان نظری، پورحیدری و توفیقی که یار و یاور مابوده و کلیه اعضای هیئت مدیره و اعضای جدید که به ما پیوستند.

در حاشیه مراسم یکی از هواداران استقلال که به نمایندگی از هوادارانی که جلوی درب باشگاه تجمع کرده بودند در این نشست خبری حاضر شده بود پیام تشکر و قدردانی آن ها را به مدیرعامل استقلال و دیگر اعضای این باشگاه به جهت تلاش شبانه روزی برای بستن تیمی قوی و منسجم در فصل آتی مسابقات رساند

افشارزاده در پایان خطاب به اهالی رسانه گفت: امیدوارم با کمک شما عزیزان فصل بدون حاشیه ای را پشت سر بگذاریم خواهش من این است که اخبار و مواضع ما را آن چه که واقعاً هست بیان کنید.

وی افزود: من آمده ام کار کنم نه اینکه اسمی به دست بیاورم و مدیریت باشگاه استقلال کار ساده ای نیست و بسیار سخت است.

افشارازده گفت: جا دارد در پایان از امیر قلعه نویی تشکر کنم که با روی باز دعوت ما را پذیرفت و در این تیم ماندنی شد. همه ما باید سعی کنیم که وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهیم.

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت استقلال