تبیان، دستیار زندگی
از حضور در استادیوم زیر نظر فیفا تا استراحت چهار ساعته ملی پوشان
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آخرین تصاویر تیم ملی از اردوی برزیل


از حضور در استادیوم زیر نظر فیفا تا استراحت چهار ساعته ملی پوشان

تیم ملی در اردوی برزیل

برنامه کاری روز دوشنبه بازیکنان تیم ملی در ادامه این خبر آمده است بازیکنان تیم ملی صبح امروز زودتر از روزهای قبل و ساعت 7:45 از خواب بیدار شدند و پس از صرف صبحانه در ساعت 8 به سمت استادیوم آداکس که فیفا برای تیم ملی در نظر گرفته بود حرکت کردند. همانطور که در خبرهای قبلی هم اشاره شده بود حضور رسانه ها و هواداران تیم ها در استادیوم و کمپ اختصاصی تیم ها برای 15 دقیقه ابتدایی آزاد و باز است و پس از آن تیم ها پشت درهای بسته تمرین خواهند کرد.

تیم ملی در اردوی برزیلتیم ملی در اردوی برزیل

به همین دلیل فیفا برای هر یک از تیم ها یک روز را در نظر گرفته که در آن روز مشخص حضور در تمرین برای همه رسانه ها و هواداران تیم ها باز اعلام خواهد شد و رسانه ها می توانند به صورت کامل این تمرین را پوشش دهند و هواداران می توانند با حضور در این استادیوم به تشویق تیم مورد علاقه خود و گرفتن عکس و امضا از بازیکنان تیم های مختلف ملی اقدام کنند.

تیم ملی در اردوی برزیلتیم ملی در اردوی برزیل

برهمین اساس بازیکنان تیم ملی در استادیوم آداکس حاضر شدند و پس از گرم کردن به انجام تمرینات سبک و شاداب خود که مهمترین بخش آن تنیس فوتبال بود پرداختند. از نکات جالب توجه تمرین تنیس فوتبال امروز حضور کی روش در تمرین و بازی با بازیکنان تیم ملی بود. پس از پایان تمرین بازیکنان به سمت هواداران برزیلی که برای تشویق تیم ملی آمده بودند رفته و ضمن گرفتن عکس یادگاری با آنها، عکس های خود را در قالب برچسب های جام جهانی امضا کردند.

تیم ملی در اردوی برزیل تیم ملی در اردوی برزیل

طی مسیر این استادیوم تا هتل محل اقامت ملی پوشان حدود دو ساعت و سی دقیقه در ترافیک صبحگاهی سائوپائولو به طول انجامید. البته لازم به ذکر است مدت زمان فوق الذکر ضمن حضور اسکورت و عوامل امنیتی تیم ملی ایران و بازکردن مسیر بوده است. - حدود 50 نفر از هواداران برزیلی فوتبال ایران به همراه 20 کودک برزیلی به استادیوم آمده بودند و ضمن تشویق بازیکنان تیم ملی در فضایی شاداب و بالا آوردن پرچم ایران در جام جهانی که برروی آن نوشته شده بود "به برزیل و گارالیوس خوش آمدید" و گفتن "شیر ایران" تیم ملی ایران را تشویق کردند.

تیم ملی در اردوی برزیلتیم ملی در اردوی برزیل

- پس از اتمام تمرینات، علیرضا جهانبخش و مهرداد پولادی با تلویزیون فیفا گفتگو کردند. - علیرضا جهانبخش علاوه بر مصاحبه با تلویزیون فیفا با خبرنگاران حاضر در محل تمرینات نیز گفتگو کرد. - پس از اتمام تمرینات بازیکنان تیم ملی به فروشگاه بزرگی در نزدیکی این استادیوم رفته و حدود 4 ساعت را به استراحت و خرید پرداختند.

تیم ملی در اردوی برزیلتیم ملی در اردوی برزیل

- مسئولین امنیتی تیم ملی در تمام طول مدت حضور بازیکنان در این فروشگاه به همراه تیم بوده و با دقت تمام همه جوانب را زیر نظر داشتند و هیچ کدام از عوامل فنی تیم ملی و بازیکنان اجازه خروج از فروشگاه را نداشتند.

تیم ملی در اردوی برزیل

- بازیکنان تیم ملی پس از اتمام خرید راس ساعت 16:30 به سمت هتل بازگشتند و با توجه به اعتراض ایران نسبت به ترافیک صبحگاهی و زمان بسیار طولانی انتقال به استادیوم آداکس، با اسکورت ویژه تیم ملی را به هتل بازگرداندند و زمان بازگشت حدود یک ساعت به طول انجامید!

برای دیدن تمام اخبار جام جهانی اینجا را کلیک کنید

بخش ورزشی تبیان


منبع : سایت رسمی فدراسیون