تبیان، دستیار زندگی
تهمورث پورناظری آهنگساز به همراه همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی از نیمه تابستان سال جاری تور کنسرت های آلبوم «نه فرشته ام نه شیطان» را در کشور آغاز می‌کنند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تور همایون


تهمورث پورناظری آهنگساز به همراه همایون شجریان خواننده موسیقی ایرانی از نیمه تابستان سال جاری تور کنسرت های آلبوم «نه فرشته ام نه شیطان» را در کشور آغاز می‌کنند

همایون شجریان از نیمه‌تابستان تور کنسرت می‌گذارد

تهمورث پورناظری آهنگساز و همایون شجریان خواننده آلبوم پرطرفدار «نه فرشته ام نه شیطان» که اسفند ماه سال گذشته از این اثر موسیقایی رونمایی کردند، نیمه های تابستان امسال تور کنسرت های تهران و شهرستان خود را آغاز می کنند.

روابط عمومی این کنسرت موسیقایی در خبری که پیرامون اجرای تازه ترین اثر همایون شجریان منتشر کرده به زمان و مکان دقیق برگزاری این کنسرت که به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری ققنوس برگزار می شود اشاره ای نکرده و جزییات دیگر را به وقت دیگری موکول کرده، اما به نظر می آید با توجه به رویکرد تازه مدیران مرکز همایش های برج میلاد در اولویت قرار دادن اجرای زنده آثار موسیقایی ایرانی، این کنسرت در برج میلاد برگزار می شود.

پیش‌بینی می شود با توجه به فروش خوب این آلبوم که قطعه معروف «چرا رفتی» با شعری از سیمین بهبهانی همچنان جزو قطعه های پرطرفدار چندماهه اخیر موسیقی است، گروه شجریان کنسرت شلوغی در تهران داشته باشد.

خبر برگزاری کنسرت آلبوم «نه فرشته ام نه شیطان» که توسط شرکت ایران گام با مدیریت صدرالدین حسین خانی وارد بازار موسیقی شد، در حالی منتشر می شود که تهمورس پورناظری در نشست خبری این آلبوم با اشاره به برنامه اجرای زنده این اثرموسیقایی گفته بود: به طور حتم برای کنسرت این آلبوم از نوازنده های بین المللی این کار دعوت خواهیم کرد تا در کنار ما حضور داشته باشند چراکه این آلبوم غیر از حضور نوازندگان ایرانی با همت نوازندگان خارجی اش بود که به نتیجه رسید و ما به طور حتم از آنها در کنسرت استفاده می کنیم.

پیش‌بینی می شود با توجه به فروش خوب این آلبوم که قطعه معروف «چرا رفتی» با شعری از سیمین بهبهانی همچنان جزو قطعه های پرطرفدار چندماهه اخیر موسیقی است، گروه شجریان کنسرت شلوغی در تهران داشته باشد.

آلبوم «نه فرشته ام نه شیطان» به آهنگسازی تهمورس پورناظری و خوانندگی همایون شجریان و نوازندگی بزرگانی چون شجاعت حسین خان، درو اوستاچه، دیوید گارنر، جیمی جانسون، محمد آکاتای، جان ویک فیلدو رامون استگنار بیستم اسفند ماه طی مراسمی با حضور تعداد زیادی از هنرمندان موسیقی، تئاتر و سینما در تالار وحدت به تهیه‌کنندگی موسسه ایران گام رونمایی شد. این در حالی است که دو کمپانی معتبر از اروپا و آمریکا پخش جهانی این آلبوم موسیقایی را به عهده دارند.

«چرا رفتی» با شعری از سیمین بهبهانی، «درون آیینه » با شعری از حسین منزوی، «دل به دل» با شعری از هومن ذکایی، «کولی» با شعری از سیمین بهبهانی، «همه هیچم» با شعری از حسین منزوی، «چونی بی من» با شعری از مولانا، «شتک» با شعری از حسین منزوی، «در حصار شب» با شعری از محمدرضا شفیعی کدکنی قطعاتی هستند که در این آلبوم برای علاقه‌مندان موسیقی ایرانی ارائه شده است.

بخش هنری تبیان


منبع: مهر