تبیان، دستیار زندگی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از مخالفت قاطع این کمیسیون با اعزام نمایندگان به جام جهانی به هر دلیل و برای انجام هرگونه ماموریتی خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مخالفت مجلس با اعزام نمایندگان به جام جهانی


سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی از مخالفت قاطع این کمیسیون با اعزام نمایندگان به جام جهانی به هر دلیل و برای انجام هرگونه ماموریتی خبر داد.

تیم ملی

حجت الاسلام «سید علی طاهری» با اشاره به صحبت هایی در خارج و داخل مجلس برای اعزام برخی نمایندگان به جام جهانی برزیل افزود: کمیسیون فرهنگی پیش از این در جلسه ای که با حضور وزیر ورزش و جوانان داشت، اعلام کرده بود به دلیل مسایل اقتصادی و فرمان رهبر انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی باید از هزینه های غیر ضرور اجتناب شود.

وی ادامه داد: در آن جلسه تاکید کردیم که به هیچ وجه ضرورتی ندارد، نماینده ای از مجلس برای سفر به برزیل و مسابقات جام جهانی فوتبال اعزام شود و وزیر ورزش و جوانان نیز به این مسئله توجه داشتند و گفتند حتی خود من هم که دعوت شده ام و مسوول ورزش درکشور هستم و منطقی است که به برزیل بروم اما برای صرفه جویی در هزینه ها به این مسابقات نخواهم رفت.

نماینده مردم گرگان در مجلس خاطرنشان کرد: تمامی نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی نظرشان این بود که سفر هیچ نماینده ای به برزیل ضرورت ندارد و بحث هایی که درباره نظارت وجود دارد، می توان از طرق دیگری انجام داد.

وی اظهار داشت: قرار شد این مطلب با امضای حجت اسلام سالک رییس کمیسیون فرهنگی به رییس مجلس شورای اسلامی اعلام شود.

نماینده مردم گرگان در مجلس خاطرنشان کرد: تمامی نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی نظرشان این بود که سفر هیچ نماینده ای به برزیل ضرورت ندارد و بحث هایی که درباره نظارت وجود دارد، می توان از طرق دیگری انجام داد

طاهری خاطر نشان کرد:در ادامه جلسه با توجه به دیداری که نمایندگان در اوایل خرداد با رهبر معظم انقلاب داشتند،امروز از نمایندگان دستگاه های فرهنگی سازمان صدا وسیما، سازمان تبلیغات اسلامی ودفتر تبلیغات اسلامی حوزه علیمه قم دعوت کردیم که درباره مطالبات فرهنگی رهبر معظم انقلاب برنامه های خود را ارایه دهند.

وی با تاکید براینکه باید در مقابل هجمه دشمن خود را قوی کنیم تا سالم بمانیم،گفت: مدیریت جهادی و تبیین مدیریت جهادی برای مدیران دستگاه های مختلف از دیگر مباحث در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی بود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: در جلسه امروز درباره ازدیاد جمعیت بحث و کمیسیون به این نتیجه رسید که دستگاه ها با هر وسیله ای که در اختیار دارند باید برای گسترش این فرهنگ تلاش کنند.

بخش ورزشی تبیان


منبع: ایرنا