تبیان، دستیار زندگی
بازیکنان تیم ملی صبح امروز به وقت محلی آخرین تمرین خود پیش از دیدار مقابل ترینیداد را برگزار کردند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

آخرین تمرین تیم ملی پیش از دیدار با ترینیداد


بازیکنان تیم ملی صبح امروز به وقت محلی آخرین تمرین خود پیش از دیدار مقابل ترینیداد را برگزار کردند.

تمرین تیم ملی

اعضای تیم ملی فوتبال ایران صبح امروز به وقت محلی به کمپ اختصاصی خود رفتند و به دلیل جلوگیری از همزمانی تمریناتشان با تیم ملی ترینیداد، تمرین خود را در نوبت صبح برگزار کردند تا این تیم هم بتواند یک نوبت در زمین اصلی کمپ تمرینات خود را پیگیری کند.

بازیکنان به محض ورود به کمپ خود تمرینات خود را آغاز کردند، تمرینی که دو ساعت طول کشید.

مانند روز گذشته تعدادی از رسانه‌های برزیلی و از جمله سایت و تلویزیون GLOBO و تلویزیون فیفا در محل تمرین حضور داشته و مانند روزهای قبل توانستند 15 دقیقه ابتدایی تمرینات را پوشش خبری داده و پس از آن به مرکز رسانه‌ای مجهز باشگاه رفتند، در پایان تمرینات نیز بیت آشور و کریم انصاریفرد با رسانه ها گفتگو کردند.

در این تمرین هاشم بیگ‌زاده تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر برونو مربی تجزیه و تحلیل بدنی تیم ملی انجام داد

البته بنا بر قانون فیفا هر روز دو بازیکن می‌بایست با تلویزیون فیفا مصاحبه داشته باشد که روز گذشته حسین ماهینی و رحمان احمدی و امروز هم علیرضا حقیقی و احمد آل نعمه با فیفا مصاحبه داشتند.

تمرین امروز ملی پوشان با گرم کردن در زمین کناری با توپ و بدون توپ آغاز شد و مانند روزهای گذشته دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی خود را با گاسپار مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی انجام دادند و پس از انجام این تمرینات ابتدایی به زمین اصلی آمده و تمرینات تاکتیکی خود را انجام دادند.

تمرین تیم ملی

البته در ادامه تمرین به دو گروه تقسیم شده و نکات تمرین شده را در بازی در زمین کوچک و فوتبال فشرده تمرین کردند و در پایان نیز ضربات ایستگاهی را تمرین کردند. این تمرین تا ساعت 13 ادامه یافت.

پس از پایان تمرین، بازیکنان ناهار خود را صرف کرده و سپس استراحت کرده و با استفاده از مرکز ورزشی و بدنسازی پس از ورود تیم ملی ترینیداد و توباگو به کمپ به هتل بازگشتند.

در این تمرین هاشم بیگ‌زاده تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر برونو مربی تجزیه و تحلیل بدنی تیم ملی انجام داد.

برای دیدن تمام اخبار جام جهانی اینجا را کلیک کنید

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت فدراسیون فوتبال