تبیان، دستیار زندگی
شمار زیاد پرونده ها منجر به آغاز عملیات تحقیقاتی یوتری در خصوص سوء استفاده های جنسی در صنعت سرگرمی سازی انگلیس شد
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

مجریان بی‌بی‌سی از شرم آور ترین ها!


شمار زیاد پرونده‌ها منجر به آغاز عملیات تحقیقاتی یوتری در خصوص سوء استفاده‌‌های جنسی در صنعت سرگرمی سازی انگلیس شد

بی بی سی

تحقیق های تازه نشان می‌دهد بیش از 500 مورد تجاوز و سوء استفاده جنسی از جمله تجاوز به بیماران روانی و قربانیانی به سن 2 سال، علیه جیمی سویل، مجری سابق بی‌بی‌سی گزارش شده است.

این تحقیق که روز دوشنبه (12 خرداد، 2 ژوئن) توسط موسسه «جامعه ملی جلوگیری از بی‌رحمی علیه کودکان» (ان‌اس‌پی‌سی‌سی) منتشر شد، نشان داد بیشتر قربانیان بین سنین 13 تا 15 سال بودند.

پیتر وات، مدیر بخش محافظت از کودکان این موسسه گفت: «تردیدی وجود ندارد که سویل اگر نگوییم فعال‌ترین متجاوز جنسی، یکی از فعال‌ترین آنهاست که ما در ان‌اس‌پی‌سی‌سی با آن روبرو شده‌ایم.»

وات افزود: «آنچه با آن روبرو هستیم، کسی است که در فعال‌ترین دوران خود هیچ فرصتی را برای شناسایی قربانیان آسیب پذیر و سوء استفاده از آنها، از دست نداد.»

این موسسه همچنین گزارش داد سویل از ارتباطات خود در سطوح عالی به منظور دسترسی به قربانیان آسیب پذیر در بیمارستان روانی برادمور سوء استفاده کرد.

پلیس می‌گوید 16 گزارش در خصوص سوء استفاده جنسی توسط سویل در بیمارستان روانی برادمور، واقع در برکشایر دریافت کرده است.

این تحقیقات منجر به دستگیری چندین چهره شناخته شده از جمله گری گلیتر، استوارت هال، مجری رادیو، ویلفرد دآت، تهیه کننده سابق تلویزیونی و دو کمدین به نام‌های فردی استار و جیم دیویدسون شد

مجری بی‌بی‌سی به عنوان بخشی از فعالیت‌های به اصطلاح خیریه خود همواره از این بیمارستان بازدید می‌کرد و حتی یک دسته کلید اختصاصی این بیمارستان در اختیار وی گذاشته شده بود.

در پی مرگ سویل در سال 2011، صدها مورد اتهام سوء استفاده و تجاوز جنسی علیه وی علنی شد.

شمار زیاد پرونده‌ها منجر به آغاز عملیات تحقیقاتی یوتری در خصوص سوء استفاده‌‌های جنسی در صنعت سرگرمی سازی انگلیس شد. این تحقیقات منجر به دستگیری چندین چهره شناخته شده از جمله گری گلیتر، استوارت هال، مجری رادیو، ویلفرد دآت، تهیه کننده سابق تلویزیونی و دو کمدین به نام‌های فردی استار و جیم دیویدسون شد.

 بخش ارتباطات تبیان


منبع : جام نیوز

مطالب مرتبط:

بی‌بی‌سی چگونه راست می‌گوید؟