تبیان، دستیار زندگی
ته ارباب حلقه ها در موزه علوم لندن رازهای نهفته در مجموعه فیلم های سینمایی «ارباب حلقه ها» ، از 25 شهریور تا 21 دی ماه در موزه علوم لندن به نمایش گذاشته می شود. به گزارش موزه علوم لندن، در این برنامه فرهنگی، فناوری های كم نظ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اخبار ادبی و هنری 23 تیر ماه 1382

رازهای نهفته ارباب حلقه ها در موزه علوم لندن

رازهای نهفته در مجموعه فیلم های سینمایی «ارباب حلقه ها» ، از 25 شهریور تا 21 دی ماه در موزه علوم لندن به نمایش گذاشته می شود.

به گزارش موزه علوم لندن، در این برنامه فرهنگی، فناوری های كم نظیری كه در ساخت فیلم های ارباب حلقه ها و به تصویر كشاندن اثر ادبی «جی آرتالیكن» به كار رفته تشریحمی شود و بازدیدكنندگان با تازه ترین روش های جلوه های ویژه سینمایی ، آشنا می شوند.

در این نمایشگاه علمی، سینمایی و تخیلی ، بازدیدكنندگان ضمن بازدید  از صدها مورد  چهره آرایی، ترفندها، جلوهای ویژه سینمایی و لباس های عجیب و سلاح های خارق العاده، با چگونگی سفر به اعماق زمین در فیلم های «ارباب حلقه ها» آشنا خواهند شد. همچنین در این نمایشگاه ، بسیاری از وسایل و لباس های اصلی به كار رفته در دو فیلم قبلی ارباب حلقه ها، نمایش داده می شود و بازدید كنندگان از این طریق ، آماده تماشای سومین و آخرین قسمت از این سری فیلم های سینمایی خواهند شد.

بازدید كنندگان در بخشی از این نمایشگاه به صورت مرحله به مرحله با چگونگی نمایش بازیگران عادی به صورت جانوران عجیب الخلقه و یا بر عكس ، تبدیل ناگهانی جانوران و ارواح ، به آدمیزاد آشنا می شوند.