تبیان، دستیار زندگی
طرح تابستان در محضر قرآن با مکتب ‌القرآن ویژه جوانان و نوجوانان سراسر کشور در نظر گرفته شد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

اجرای طرح تابستان در محضر قرآن در سراسر کشور

اجرای طرح تابستان در محضر قرآن در سراسر کشور


طرح تابستان در محضر قرآن با مکتب ‌القرآن ویژه جوانان و نوجوانان سراسر کشور در نظر گرفته شد.


مدیر مۆسسه موقوفه مکتب ‌القرآن ثارالله گفت : این طرح در ایام تابستان با محوریت قرآن کریم ویژه دانش‌آموزان مقاطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در دو بخش دختران و پسران در سراسر کشور توسط شعب مۆسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام منصور برزگر ادامه داد: طرح تابستانه شامل کلاس‌های روخوانی و روانخوانی ، قصص قرآن ، ترجمه و مفاهیم و حفظ قرآن کریم ، احکام و اخلاق اسلامی ، آموزش‌های تخصصی نرم‌افزاری و سخت‌افزاری رایانه ، سفال‌گری ، ورزش‌های رزمی و همگانی و برگزاری اردوهای زیارتی و سیاحتی است.

این برنامه به منظور حضور والدین دانش‌آموزان در کلاس‌های قرآنی و فرهنگی نیز برنامه‌ریزی شده و این عزیزان نیز می‌توانند برای ثبت نام و شرکت در کلاس‌های تابستانه همزمان با ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

وی افزود : این برنامه به منظور حضور والدین دانش‌آموزان در کلاس‌های قرآنی و فرهنگی نیز برنامه‌ریزی شده و این عزیزان نیز می‌توانند برای ثبت نام و شرکت در کلاس‌های تابستانه همزمان با ثبت نام فرزندان خود اقدام کنند.

کلاس‌های حفظ 3 ساله قرآن کریم به صورت تخصصی در ایام تابستان ویژه تمام مقاطع سنی در شعب مۆسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله در سراسر کشور برگزار می‌شود .


منبع:  باشگاه خبرنگاران شیراز

بخش سفیران تبیان