سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
تارنمای ساکرنت در فاصله کمتر از یک ماه مانده به آغاز مسابقات جام جهانی 2014 برزیل در گزارشی به بررسی عملکرد بازیکنان آسیایی و از جمله ایرانی شاغل در لیگ های مطرح اروپا پرداخت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

گزارش ساکرنت از عملکرد دژاگه، داوری و قوچان نژاد


تارنمای ساکرنت در فاصله کمتر از یک ماه مانده به آغاز مسابقات جام جهانی 2014 برزیل در گزارشی به بررسی عملکرد بازیکنان آسیایی و از جمله ایرانی شاغل در لیگ های مطرح اروپا پرداخت.

ساکرنت در این گزارش عملکرد سه بازیکن ایرانی در اروپا یعنی اشکان دژاگه، دانیل داوری و رضا قوچان نژاد را بررسی کرده است.

دژاگه و قوچان نژاد

** اشکان دژاگه بازیکن ایرانی تیم فولام، فصل فاجعه باری را در این تیم گذراند که منجر به سقوط ازلیگ برترانگلیس شد باوجود این وی یکی ازمعدود بازیکنانی است که در این مدت اعتبار خود را از دست نداده است و در واقع اگر بیشتر بازی می کرد شاید فولام هم سقوط نمی کرد.

او همچنین یکی از اندک بازیکنانی است که انتظار می رود درلیست خرید برخی از برترین باشگاه های اروپا در تابستان آتی باشد.

از این رو عملکرد خوب دژاگه در جام جهانی می تواند به پیشرفت او کمک کند به خصوص اگر بتواند عملکردی شبیه دو بازی آخر فولام برابر تیم های اورتون و هال سیتی به نمایش بگذارد.

** دانیل داوری دروازه بان اینتراخت برانشوایگ است که اگر چه تیم او در قعر جدول رقابت های بوندس لیگا جایگاه خوبی ندارد اما این موضوع موجب شده است وی به دلیل فشار زیاد مسابقات در چند ماه اخیر آمادگی خوبی برای جام جهانی کسب کند.

هواداران فوتبال ایران نگران تعداد اشتباهات او در این فصل هستند اما داوری هنوز هم می تواند از توانایی خود دفاع کند. تجربه او از حضور در بوندس لیگا اهمیت زیادی برای ایران در بازی مقابل آرژانتین در جام جهانی دارد.

اشکان دژاگه بازیکن ایرانی تیم فولام، فصل فاجعه باری را در این تیم گذراند که منجر به سقوط ازلیگ برترانگلیس شد باوجود این وی یکی ازمعدود بازیکنانی است که در این مدت اعتبار خود را از دست نداده است و در واقع اگر بیشتر بازی می کرد شاید فولام هم سقوط نمی کرد

** رضا قوچان نژاد بازیکن ایرانی استاندارد لی یژ است که هم اکنون به صورت قرضی در اختیار چارلتون اتلتیک قرار دارد. فصل گذشته دو نیمه برای این مهاجم ایرانی داشت. نیمه اول روی نیمکت تیم بلژیکی سپری شد و نیمه دوم در تلاش برای جلوگیری از سقوط چارلتون به لیگ دسته سوم انگلیس.

شیوه بازی چارلتون شاید در ابتدا زیاد با عملکرد قوچان نژاد مطابقت نداشت اما وی خیلی زود توقعات باشگاه را برآورده کرد و در دیدار مقابل لیدز گلی را به ثمر رساند که مانع سقوط چارلتون شد.

بخش ورزشی تبیان


منبع: ساکر نت

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین