سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
هفته سی و هفتم رقابتهای فوتبال باشگاه‌های اسپانیا با توقف اتلتیکو مادرید و بارسلونا و شکست نابهنگام رئال مادرید ادامه یافت.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

رئال شانس قهرمانی را از دست داد


هفته سی و هفتم رقابتهای فوتبال باشگاه‌های اسپانیا با توقف اتلتیکو مادرید و بارسلونا و شکست نابهنگام رئال مادرید ادامه یافت.


اتلتیکو مادرید

هفته سی و هفتم رقابتهای دسته اول باشگاه‌های اسپانیا ،لالیگا یکشنبه شب ادامه یافت که در یکی از مهم‌ترین بازی‌ها تیم صدرنشین اتلتیکو مادرید در زمین خود از شکست برابر مالاگا گریخت و با تساوی یک بر یک به کار خود پایان داد. سامو در دقیقه 65 مهمان را پیش انداخت ولی در دقیقه 74 بود که توبی آلدروبرلد کار را به تساوی کشاند. با این تساوی اتلتیکو مادرید 89 امتیازی شد و در صدر جدول رده‌بندی لالیگا باقی ماند.

تیم بارسلونا نزدیک‌ترین تعقیب کننده اتلتیکو مادرید این هفته مهمان تیم الچه بود ولی نتوانست از پس این حریف رده چهاردهمی بر بیاید و بدون گل در زمین این تیم متوقف شد. بارسلونا با این تساوی 89 امتیازی شد و سرنوشت قهرمانی را به روز پایانی و جدال رو در رو با اتلتیکو مادرید در نوکمپ کشاند.

اما اتفاق ویژه رقابتهای یکشنبه شب شکست 2 بر صفر رئال مادرید در زمین تیم سلتاویگو بود که باعث شد این تیم از جاده قهرمانی خارج شود. رئالی‌ها با این باخت 84 امتیازی باقی ماندند و با ایستادن در رده سوم جدول دیگر شانسی برای قهرمان شدن در هفته پایانی نخواهند داشت.

سایر نتایج دیدارهای روز یکشنبه به شرح زیر است:

* لوانته 2 - والنسیا صفر 

* بیلبائو یک - رئال سوسیه‌داد یک

* گرانادا صفر - آلمریا 2

* بتیس 4 - وایادولید 3

* اسپانیول یک - اوساسونا یک

* ختافه یک - سویا صفر

بخش ورزشی تبیان


منبع: سایت لالیگا

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین