تبیان، دستیار زندگی
صحن مبارک حضرت زهرا (س) در حرم حضرت امیر المۆمنان علی (ع) با وسعت ۲۲۰ هزار متر مربع توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در حال ساخت است که مراحل ساخت آن از اردیبهشت ماه وارد فاز دوم اجرایی و عملیاتی می شود.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

افتتاح صحن حضرت زهرا(س) توسط زائران حرم حضرت علی(ع)

صحن حضرت زهرا

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان اینکه کارهای تزئینی و نازک کاری صحن حضرت زهرا (علیهاالسلام) آغاز شده است، گفت: صحن حضرت زهرا (س) تا پایان سال 93 برای پذیرش زائران آماده می شود.

حسن پلارک در خصوص مراحل کار صحن حضرت زهرا (سلام الله علیها) گفت: مرحله دوم، نازک کاری و کارهای تزئینی صحن حضرت زهرا (علیهاالسلام) را آغاز کردیم و با برنامه ریزی ها و زمان بندی های انجام شده به گونه ای است که تا پایان سال 95 صحن حضرت زهرا (س) کامل می شود.

پلارک خاطرنشان کرد: اما برنامه ریزی ما این است که تا پایان سال 93 صحن حضرت زهرا (س) را برای پذیرش زائران کامل کنیم و معطل انجام کارهای تزئینی نخواهیم شد تا به مرور زمان در این دوسال کارهای تزئینی صحن به پایان برسد.

صحن مبارک حضرت زهرا (سلام الله علیها) در حرم حضرت امیر مۆمنان علی(علیه السلام) با وسعت 220 هزار متر مربع توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات در حال ساخت است که مراحل ساخت آن از اردیبهشت ماه وارد فاز دوم اجرایی و عملیاتی می شود.

ساخت آن از سال 88 در دستور کار ستاد بازسازی عتبات عالیات قرار گرفته و به صورت رسمی از سال 90 کلید خورده، قرار است در مدت 5 سال تکمیل شود.

خادمان تبیانی صحن حضرت زهرا سلام الله علیها

مشاوره
مشاوره
در رابطه با این محتوا تجربیات خود را در پرسان به اشتراک بگذارید.