سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
معلم فداکاری در شهرستان گرمی استان اردبیل در یک اقدام خداپسندانه با اهدای قسمتی از کبد خود به دانش آموز بیمارش برای همیشه در خاطره ها و یاد ها جاودانه ماند.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

معلم حیاتی دوباره به دانش آموز خود داد

معلم فداکاری در شهرستان گرمی استان اردبیل  در یک اقدام خداپسندانه با اهدای قسمتی از کبد خود به دانش آموز بیمارش برای همیشه در خاطره ها و یاد ها جاودانه ماند.


معلم فداکاری در شهرستان گرمی استان اردبیل  در یک اقدام خداپسندانه با اهدای قسمتی از کبد خود به دانش آموز بیمارش برای همیشه در خاطره ها و یاد ها جاودانه ماند.


علی بهاری معلم دلسوز و فداکار جامعه فرهنگی گرمی با اهدای قسمتی از کبد خود جان تازه ای به دانش آموز خود بخشید.

سپاس آنان را که شمع وجودشان می سوزد تا تیرگی جهل، زیبایی زندگی را نبلعد و درود بر آنهایی که آبشار دانایی را بر جان های تشنه ی نور جاری می سازند.

بهاری معلم فرهنگی منطقه گرمی در یک اقدامی خداپسندانه با اهدای قسمتی از کبد خود زندگی تازه ای را به دانش آموز نیازمند خود بخشید.

بهاری معلم فرهنگی منطقه گرمی در یک اقدامی خداپسندانه با اهدای قسمتی از کبد خود زندگی تازه ای را به دانش آموز نیازمند خود بخشید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل، مدیر آموزش و پرورش شهرستان گرمی،  مدیریت آموزش و پرورش گرمی ضمن ارج نهادن به کار خداپسندانه این معلم، خیّر فداکار و دلسوز موفقیت وی را در تمام مراحل زندگی را برایش آرزو می کند .


منبع: خبرگزاری پانا

بخش سفیران تبیان

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین