سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
حمید استیلی در پایان نشست عصر امروز هیات مدیره باشگاه، از انتخاب جعفر کاشانی، امیر عابدینی، بیژن ذوالفقارنسب و حسین عبدی به عنوان اعضای کمیته فنی پرسپولیس خبر داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

انتخاب اعضای هیئت مدیره پرسپولیس


حمید استیلی در پایان نشست عصر امروز هیات مدیره باشگاه، از انتخاب جعفر کاشانی، امیر عابدینی، بیژن ذوالفقارنسب و حسین عبدی به عنوان اعضای کمیته فنی پرسپولیس خبر داد.

هیت مدیره پرسپولیس

حمید استیلی عضو و سخنگوی هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پایان نشست هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت باشگاه گفت: درباره بودجه فصل آینده و بدهی‌ها مباحث مفصلی در جلسه هیات مدیره مطرح شد و همچنین آقای رحیمی درباره جلسات خود با آقای دایی مسائلی را بیان کرد.

استیلی در ادامه گفت: بر اساس تصمیم اعضای هیات مدیره، آقایان؛ جعفر کاشانی، بیژن ذوالفقارنسب، امیر عابدینی و حسین عبدی که همگی سابقه عضویت در پرسپولیس به عنوان بازیکن، عضو هیات مدیره و مدیر عامل را داشته‌اند به عنوان اعضای کمیته فنی انتخاب شدند.

در این جلسه که از ساعت 17 روز گذشته اغاز شد،علیرضا رحیمی، حمیدرضا سیاسی، حمید استیلی، خواجه‌وند، سلیمی، طاهری و زادمهر حضور داشتند و مونسان و کاظم‌پور دو عضو هیات مدیره باشگاه به دلیل مسافرت و عدم حضور در تهران در جلسه غایب بودند

نشست عصر امروز هیات مدیره باشگاه پرسپولیس به ریاست سیاسی رئیس هیات مدیره باشگاه برگزار شد. در این جلسه که از ساعت 17 آغاز و دقایقی پیش به پایان رسید، علیرضا رحیمی، حمیدرضا سیاسی، حمید استیلی، خواجه‌وند، سلیمی، طاهری و زادمهر حضور داشتند و مونسان و کاظم‌پور دو عضو هیات مدیره باشگاه به دلیل مسافرت و عدم حضور در تهران در جلسه غایب بودند.

بخش وزشی تبیان

منبع :ایسنا

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین