سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
روز گذشته با بازگشت كاروان تیم ملی به ایران از اردوی آفریقای جنوبی اكثر ملی‌پوشان در گفت‌وگو با رسانه‌ها از كیفیت بد و نامرغوب لباس‌های آل‌اشپورت شكایت داشتند. بازیكنانی كه همگی آنها از شرایط اردو و امكانات موجود در آن اظهار رضایت كرده و فقط از لباس‌ها شا
عکس نویسنده
عکس نویسنده
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تیم ملی علیه آل اشپورت


روز گذشته با بازگشت كاروان تیم ملی به ایران از اردوی آفریقای جنوبی اكثر ملی‌پوشان در گفت‌وگو با رسانه‌ها از كیفیت بد و نامرغوب لباس‌های آل‌اشپورت شكایت داشتند. بازیكنانی كه همگی آنها از شرایط اردو و امكانات موجود در آن اظهار رضایت كرده و فقط از لباس‌ها شاكی بودند كه آن چیزی نبوده كه در شأن تیم ملی باشد. حرفی كه پیش از آنها كرش سرمربی تیم ملی هم گفته بود.

حمله به لباس‌های آل‌اشپورت
تیم ملی

اول بار این كارلوس كرش بود كه در گفت‌وگویی مستقیم با خبرنگار واحد مركزی در ژوهانسبورگ از آل‌اشپورت گلایه كرد كه لباس و گرمكن به اندازه كافی در اختیار ملی‌پوشان نگذاشته و كاروان تیم ملی با یك دست گرمكن به این اردو آمده است. گرمكن‌هایی كه مجبور شده‌اند آنها را شسته و دوباره استفاده كنند. البته این صحبت‌ها به مذاق برخی مسوولان فوتبال مانند علی كفاشیان خوش نیامد كه چرا سرمربی تیم ملی در كنار جور كردن تمام امكانات و هزینه میلیاردی از كمبود گرمكن شكایت كرده است. البته پیگیری‌های بعدی خود فدراسیون را هم به جمع منتقدان آل‌اشپورت اضافه كرد وقتی متوجه شد كیفیت لباس‌های ارایه شده به تیم ملی درجه یك نبوده است.

چرا لباس‌ها را نمی‌دهید؟

اما روز گذشته شنیده شد كه شكایت اصلی ملی‌پوشان بابت لباس‌هایی است كه قرار است با آنها در جام‌جهانی بازی كنند و تا به حال در اختیارشان قرار نگرفته است. لباس‌هایی كه فدراسیون طی دو مراسم (مراسم رونمایی و مراسم فیلمبرداری برای سریال پایتخت) از آنها رونمایی كرد و این سوال ایجاد شده كه چه زمانی در اختیار فدراسیون و تیم ملی قرار خواهد گرفت. البته فدراسیونی‌ها بارها یادآور شده‌اند كه آل‌اشپورت در قرارداد خود با تشكیلات فوتبال متعهد شده بهترین كیفیت مطابق آن چیزی كه در آلمان تولید می‌شود را در اختیار تیم ملی بگذارند. ماجرایی كه وحید جعفری نماینده این شركت در خاورمیانه آن را تایید و در گفت‌وگویی با روزنامه گل یادآور شد كه قرار است در اردوی اتریش در اختیار ملی‌پوشان قرار بگیرد.

اول بار این كارلوس كرش بود كه در گفت‌وگویی مستقیم با خبرنگار واحد مركزی در ژوهانسبورگ از آل‌اشپورت گلایه كرد كه لباس و گرمكن به اندازه كافی در اختیار ملی‌پوشان نگذاشته و كاروان تیم ملی با یك دست گرمكن به این اردو آمده است. گرمكن‌هایی كه مجبور شده‌اند آنها را شسته و دوباره استفاده كنند

علت این شكایات را می‌دانیم

وحید جعفری مدیر آل‌اشپورت روز گذشته پس از اشاره به این ماجرا یادآور شد: «البته شكایت‌هایی كه خود كرش و ملی‌پوشان بابت كیفیت لباس‌ها كرده‌اند نشان از یك هجمه علیه آل‌اشپورت دارد. هجمه‌ای كه می‌دانم علت آن چیست. كرش خواسته‌هایی از شركت داشت كه زیر بار آنها نرفتند و برای همین از كیفیت و كمبودها ایراد می‌گیرند.» جعفری در پایان پس از اشاره به این موارد اضافه كرد: «البته باید بگویم كه تمام سفارش‌های تیم ملی آماده شده و قرار است در دوبی تحویل آنها شود.»

سفر فدراسیونی‌ها به دوبی

تمام این موارد و بهانه‌ها نشان می‌دهد كه در كنار خواسته‌های كرش از آل‌اشپورت برای پوشیدن تولیدات این برند در جام‌جهانی 2014 برزیل فدراسیون هم در این اوضاع بد مالی باید هزینه كرده و سفارشات خود را از امارات به تهران انتقال دهد.

حسین محمدی

بخش ورزشی تبیان

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین