سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
مقام های برتر بخش مسابقات نهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه تبیان اعلام گردید، قابل ذکر است که قبل از دیدن گروه های برتر ...
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

تقدیر از

تقدیر از مسابقات در نهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان

مقام های برتر بخش مسابقات نهمین جشنواره پروژه های دانش آموزی موسسه تبیان اعلام گردید، قابل ذکر است که قبل از دیدن گروه های برتر توضیحات زیر را مطالعه کنید.

 

همانگونه که در جلسه توجیهی نهمین جشنواره در روز شنبه مورخ 93/01/30 توضیح داده شد، گروه های اول،دوم و سوم مسابقات براساس قواعد زیر رتبه بندی ها صورت گرفته است:

- اگر در هر گرایش مسابقه، در هر مقطع تحصیلی تعداد تیم های شرکت کننده زیر 3 تیم باشد، تیم های آن مقطع با سایر مقاطع مقایسه شده اند.

نکته: در مواردی که مجموع تیم های دو مقطع نزدیک به هم (مثلا دبستان و متوسطه 1) به 6 تیم می رسید، تیم برتر در مجموع تیم های این دو مقطع اعلام گردید.

- اگر در یک گرایش مجموع تیم های شرکت کننده از یک مقطع بالاتر از 6 تیم (7 تیم و بالاتر) باشد، در آن گرایش - مقطع رتبه دوم هم اعلام شده است و اگر این مجموع بالاتر از 12 تیم (13 تیم و بالاتر) باشد، رتبه سوم هم اعلام می گردد.

نکته: در مواردی که مجموع تیم های دو مقطع نزدیک به هم (مثلا دبستان و متوسطه 1) به 6 تیم می رسید، تیم برتر از مجموع تیم های شرکت کننده از این دو مقطع اعلام گردید.

 

مقام های برتر هوافضا

گرایش راکت آبی پرتابی ( دبستان و متوسطه 1 )

 1- دبستان شاهد دختران بروجرد: مشکات ساکت، نرگس شفیعیان، عارفه ترکاشوند به سرپرستی آقای حمید ساکت

 2- دبستان فرهنگ سعادت: کامیار حاتم نژاد، سینا مرکباتی، کارن شفائی به سرپرستی خانم شمس

گرایش راکت آبی پرتابی ( متوسطه 2):

1- متوسطه 2 شهید بهشتی بروجرد: پرهام کوچک،پیمان پارسا،محمد محمدی، سجاد گودرزی به سرپرستی آقای صارمی

گرایش راکت آبی چتردار (همه مقاطع):

1- دبستان فرهنگ سعادت: دادبه زرمینا، کسری کهتری، کسری صنعتی، پویا لهبی به سرپرستی خانم شمس
2- متوسطه 2 فرزانگان 4: سحر نوری، فاطمه رضوانی، غزاله بختیاری، شیما هدایت به سرپرستی آقای حیدری

 

گلایدر

گلایدر سازه ای (متوسطه 2)

1- متوسطه 2 سلام یاسین: ابوالفضل ابراهیمی، علی زنگیشه به سرپرستی آقای ملکان پور

2- متوسطه 2 سرای دانش سید خندان: علی عبادی مهر، علیرضا اکبری به سرپرستی آقای مجیدی
گلایدر سازه ای ( دبستان و متوسطه 1)

1- متوسطه 1 فرزانگان شهیدان شالباف: ستایش کشاورز، پرستو پیله فروش، بهین بهداد، ریحانه تیموری، نیره احمدی به سرپرستی خانم صالحی

گلایدر ساده (همه مقاطع)

1- متوسطه 1 طلوع سبز: طاهره امراللهی،نازنین ایمان دوست،محدثه صاحب ابرغانی،فرناز کاردان به سرپرستی خانم گلبو

 

هاورکرافت (همه مقاطع)

1-متوسطه 2 حنانه: کوثر امینی ناجی، شادی خدیجی، نیوشا ماه گرفته به سرپرستی آقای سیدرضایی

آبگرمکن (همه مقاطع)

1- متوسطه 1 سرای دانش رسالت: مبینا نوروزیان، سوگند فرسوده به سرپرستی خانم زارعی

کمیکار (همه مقاطع)

1- متوسطه 2 گلبانگ: آلما صمیمی، نوشین رئیسی، هیوا خلیلی، ساناز معاوضی به سرپرستی خانم میرزاآقایی

ابرحباب (همه مقاطع)

1- متوسطه 2 امام صادق (ع): مریم شریفی، سیده فاطمه ملیحی، زهرا زارع، کیمیا پوردخت به سرپرستی نواب صفا

فتومیکروگراف (همه مقاطع)

1- متوسطه 2 پروفسور حسابی: شیوا حاجی موسایی، شیرین شعله ور، زینب فهیمی نجم، پارمیس عابدیان به سرپرستی خانم شریف نیا

 

سازه های ماکارونی

گرایش راندمانی (متوسطه 1)

1- متوسطه 1 آزادگان: امین اسماعیلی گرجان به سرپرستی خانم احسانی فرد

گرایش راندمانی (متوسطه 2)

1- متوسطه 2 خدیجه کبری: زهرا نعمتی، سوده عادلیان، حدیث روستایی به سرپرستی خانم احسانی فرد

2- متوسطه 2 سرای دانش رسالت: طنین اکبری،فاطمه ضامنی،آیسان عبدیان، کیانا کهن سال به سرپرستی آقای قدکساز

3- متوسطه 2 علوم تهران: سحر غفاری، رویا فرامرزی به سرپرستی خانم احسانی فرد

گرایش هدفمند (متوسطه 1)

1- متوسطه 1 سیمای نور: آیلا آلانی، مائده ضامن، تارا شاهرخی، آتنا شفیع بیک محمدی به سرپرستی خانم سپیده رستمی

گرایش هدفمند (متوسطه 2)

1- متوسطه 2 سرای دانش فلسطین: تینا گرامی، زهرا موسوی، ثمین رضاییان، دنیز عبدالله زاده  به سرپرستی آقای مجید احسانی

2- متوسطه 2 سرای دانش فلسطین: فاطمه شکیبا فخر،  عسل سرابی، صدف سید شاکری، ندا عمونژاد به سرپرستی آقای مجید احسانی
3- متوسطه 2 پارسه فرقانی: سمانه نوروزی، ملیکیا میرزایی به سرپرستی آقای نظری

گرایش فشاری (متوسطه 1 و 2)

1- متوسطه 2 سلام تجریش: فربد علی اصغری به سرپرستی آقای جاودانی

2- متوسطه 2 حنانه: آلاله طاهری، شبنم هاشمی، حنانه نوروزی، نفیسه گلابی به سرپرستی خانم زارع

 

رباتیک

لیگ جنگجو

1- گروه پژوهشی سلیم دبستان رشد: امیررضا شافعی، شروین شرفیان، طه محمدی به سرپرستی آقای موسوی

2- دبستان محیط: سید علیرضا متقی، سینا ایجادی، فرنام هاشمی پورتفرشی به سرپرستی آقای زجاجی

3- دبستان رشد 2: سید ارسام تفرشی، امیر علی شفیعی، نیما پاسبانی به سرپرستی آقای موسوی

 

لیگ فوتبالیست

1- گروه پژوهشی سلیم دبستان محیط: ایلیا ناوی به سرپرستی آقای زجاجی

2- دبستان شهید کاشفی: آوین ناوی به سرپرستی آقای پدرام ناوی

3- دبستان شهید فهمیده: سید امیر حسین بابا نظری، اشکان رزومه، عماد سجادی به سرپرستی آقای برقمدی


 

لینک های مرتبط:

گروه های تقدیری در غرفه های نهمین جشنواره تبیان

گروه های تقدیری در سمینار های علمی نهمین جشنواره تبیان

گروه های تقدیری در مسابقات نهمین جشنواره تبیان

برترین های مسابقات نهمین جشنواره تبیان

برترین های سمینارهای علمی نهمین جشنواره تبیان

برترین های غرفه های نمایشگاهی نهمین جشنواره تبیان

 

بخش پروژه های دانش آموزی تبیان - تنظیم: فاطمه گودرزی

 

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین