سه شنبه 3 اسفند 1395 - 24 جمادي الاول 1438 - 21 فوريه 2017
نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در امور واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی در مورد اظهارات روز گذشته علی دایی واکنش نشان داد.
بازدید :
زمان تقریبی مطالعه :

خادم: دایی بداند خدایی هم هست


نماینده تام‌الاختیار وزیر ورزش در امور واگذاری سرخابی‌ها به بخش خصوصی در مورد اظهارات روز گذشته علی دایی واکنش نشان داد.

خادم

درباره صحبت‌های روز گذشته علی دایی گفت: بارها به این مسئله اشاره کردم و توضیح دادم امثال دایی‌ها برایم قابل احترام هستند. افتخارم این است که در دوره قهرمانی در زمانی کار می‌کردم که امثال دایی و ساعی بودند. از جایگاه حقیقی به این افراد افتخار می‌کنم و از جایگاه حقوقی هم هر صحبتی از طرف این افراد مطرح شود اگر منطقی باشد بر اساس چارچوب‌هایی که به آن اعتقاد دارم عمل می‌کنم و اگر اشکالی در مطالبشان ببینم سکوت می‌کنم و تلاشم این است در جهت حمایتی قدم بردارم.

وی درباره اینکه دایی گفته خادم به خبرنگاران پول داده تا برایش مثبت بنویسند، تصریح کرد: همه جامعه من را می‌شناسند. در دوره قهرمانی مدیریت و حضورم در مجلس مشخص است نحوه برخورد من با جراید چگونه بوده بنابراین در این باره بهتر است ارباب جراید صحبت کنند اما حرفی را سربسته می‌گویم دایی بداند خدایی هم هست و باید نسبت به صحبت‌هایی که می‌کنیم پاسخگو باشیم. جوانمردی حکم می‌کند لیستی که عنوان شده و پولی که داده شده دایی آن را افشا کند. من آمده‌ام جلوی هر نوع رشوه دهنده و رشوه گیرنده را بگیرم. برای مشخص شدن و بر ملا شدن این موضوع حتی اگر خودم هم هستم دایی آن را منتشر کند.

معاون پارلمانی وزارت ورزش درباره انتشار فایل صوتی هم اظهار داشت: فکر می‌کنم یکی از زشت‌ترین و بدترین کارهایی بوده که فرد یا گروهی آن را انجام دادند اما رفتار من تعیین می‌کند که چنین اعمالی از طریق دفتر من نبوده است.

اگر بگویم برخورد می‌کنیم یا پیگیر هستیم شعار داده‌ام اما نشریه یا خبرگزاری‌‌ای که آن را منتشر کرده باید شکایت از آن جدی دنبال شود، مدعیان هم پروین و دایی هستند که باید آن را پیگیری کنند، ما هم از این شکایت حمایت می‌کنیم. من معاون حقوقی وزارت هم هستم و از جایگاه حقوقی آن را پیگیری می‌کنم

خادم در پاسخ به این سۆال که با شخصی که این کار را انجام داده برخورد می‌کنید، خاطر نشان کرد: اگر بگویم برخورد می‌کنیم یا پیگیر هستیم شعار داده‌ام اما نشریه یا خبرگزاری‌‌ای که آن را منتشر کرده باید شکایت از آن جدی دنبال شود، مدعیان هم پروین و دایی هستند که باید آن را پیگیری کنند، ما هم از این شکایت حمایت می‌کنیم. من معاون حقوقی وزارت هم هستم و از جایگاه حقوقی آن را پیگیری می‌کنم.

وی  از معرفی اعضای هیأت مدیره پرسپولیس تا بعد از ظهر امروز خبر داد و گفت: برای استقلال هم از دیروز رایزنی‌ها را آغاز کرده‌ایم. امیدوارم بتوانیم بهترین حامیان مالی را فراهم کنیم.

خادم درباره اینکه اعلام شده، رحیمی، پوستی، طاهری، پروین و استیلی اعضای هیات مدیره هستند گفت: این خبر را نه تایید می کنم نه رد. تا بعد از ظهر همه چیز مشخص می شود.

بخش ورزشی تبیان

منبع : فارس

تلفن : 81200000
پست الکترونیک : public@tebyan.com
آدرس : بلوارکشاورز ، خیابان نادری ، نبش حجت دوست ، پلاک 12

ارتباط با ما

روابط عمومی

درباره ما

نقشه سایت

تعدادبازدیدکنندگان
افراد آنلاین